Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Faceci teraz są naprawdę jacyś inni. Płaczą jak baby, że muszą 100kg wnieść.

Nie dziwię się, że kobiety są jakie są, bo co tu więcej dodawać...

I na końcu czarna, bo się chyba w rękaw popłakał, że mu ktoś napisał prawdę.

No ręce opadają. Mnie by było wstyd coś takiego wrzucać.

Reszta w komentarzach.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #miekkafaja #mirkokoksy #placzki
BrotherofSteel - Faceci teraz są naprawdę jacyś inni. Płaczą jak baby, że muszą 100kg...

źródło: comment_16014652545CqTyUG0E28CkgYgx4YZpF.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotniepies: a co powiedzieć o typie, który widzi debila (więc jak mniemam, głupszego od siebie) i przychodzi tu się wywyższać? Jesteśmy tacy sami, ty srasz na mnie, bo się wyśmiewam że słabszych, a ty się wywyższasz, wiedząc (we własnym mniemaniu), że ktoś jest od ciebie głupszy. Czym to się różni misiu?

  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: ogólnie to szkoda słów na takich jak ty

Słaby psychicznie dzieciak, który myśli że jest fajny bo ponabija się z kogoś, w jego mniemaniu słabszego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jeszcze te pseudo inteligentne wywody, które niby mają w jakiś pokrętny sposób mnie zrównywać
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Byłoby ci wstyd coś takiego wrzucać, bo jesteś po prostu zakompleksionym kolesiem i patrzysz na to co powiedzą inni. Dlatego musisz się poczuć lepszy od innych i pochwalić , że wniosłeś 20 paczek paneli podłogowych.

Inna sprawa, że ktoś może mieć po prostu przepuklinę i nie będzie w stanie tego wnieść, czego pewnie w swojej robolskiej mózgownicy już pojąć nie potrafisz. Spokojnie stary, pracuj dalej na budowie wnosząc te
  • Odpowiedz