Wpis z mikrobloga

Od rana heheszki w RMF FM z Trumpa. Moim zdaniem będzie to samo co ostatnio z Hilary. Polskie lewackie media wkręca sobie wygrana Joe a później bańka pęknie i wpadną w histerię jak Pieńkowska podczas ostatnich wyborów w USA.
#debata #usa #trump #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jebwleb: Niekoniecznie, nie widze tej mobilizacji co kiedyś. Wcześniej całe Michigan było przebrane w elementy wyborcze Trumpa, teraz jest dużo większy podział. Tak samo pare osób co znam a było twardo za Trumpem teraz chce odpuścić głosowanie.

Tak jak 4 lata temu byłem pewien, ze Trump wygra, bo widziałem co tu się dzieje, tak teraz jest to raczej wątpliwe.
  • Odpowiedz
@Bazooka: troche upokarzajace byloby zgadzanie sie na wykonanie testu na d---i kandydatowi na najpotezniejsze stanowisko na swiecie, nieprawdac? a ze sluchawka to sie zgadzam
  • Odpowiedz
@miki4ever: pytanie czy nie popierają czy się tylko z tym nie obnoszą. Jakby meili mi przed domem drzeć ryja przez cały dzień to też bym sobie odpuścił kartonik z imieniem kandydata.
Za poprzednich wyborów wyrywali tabliczki, a teraz nękają ludzi.

Zobacz jak jest u nas. Niby nikt że znajomych nie popiera pisu, a drugie wybory wygrali
  • Odpowiedz
@asenjo: No właśnie wychodzi na to że nie. Trump nie miał słuchawki a Biden miał . Ale co się dziwić jak Biden bez telepromptera lub słuchawki w uchu nie wiedział by co ma mówić...
  • Odpowiedz
@asenjo: Ale to samo było z Clinton. Nawet jedna z gazet dała na pierwszą stronę artykuł jakoby miała ona ponad 90% w sondażach . A jak się skończyło to wszyscy wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksiezyc_w_siatce: Sytuacja w Polsce, a ta w USA to dwa oddzielne przypadki. W mojej okolicy w Michigan ciezko znalezc dom gdzie nie ma tabliczki popierajacej jedna lub druga partie. W wiosce obok widzialem nawet jak ktos postawil 4 metrowego slonia na wjezdzie.

W tym roku widzialem nadal sporo tabliczek republikanow, ale raczej dotyczacych lokalnych wyborow niz Trumpa. Zmiana jest mocna w stosunku do tego co bylo, zreszta pogadaj sobie z
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Nie trzeba mieć lewicowych poglądów żeby śmiać się z człowieka zarządzającego krajem przez twittera :P Jeśli musisz upraszczać sobie świat na zasadzie: "wszystko co mi się nie podoba to lewactwo", to znaczy że zbyt inteligetny to Ty nie jesteś. Zero-jedynkowa ocena świata jest domeną ludzi ze słabymi umysłami
  • Odpowiedz