Wpis z mikrobloga

A tu mi się spodobał kadr motoryzacyjny. Ale w sumie nie to najciekawsze w tym ujęciu. Ciekawsze było to co mnie spotkało przy robieniu go :D

Otóż gdy zrobiłem zdjęcie, które widzicie poniżej, stwierdziłem że fajnie by było zrobić lepszej jakości wersję, już aparatem.
Wiec zapakowałem wszystko do bagażnika, rozstawiłem statyw i aparat, zamknąłem auto i zacząłem ustawiać parametry zdjęcia w aparacie. Tak stałem chwilę w ciemnościach, więc patrząc na ekran nie
Pobierz HulajDuszaToLipa - A tu mi się spodobał kadr motoryzacyjny. Ale w sumie nie to najcie...
źródło: comment_1601408440qYmEAPDTsz25vhbIs2iRSo.jpg
I to samo Jeziorko z drugiej strony. Ogólnie to się nazywa Jezioro Sromowieckie, ale jest to zbiornik wyrównawczy (czy tam zrzutowy, czy jak to się tam nazywa) Zalewu Czorsztyńskiego. Do niego zrzucają nadmiary wody i ogólnie on oddziela Dunajec od zalewu :)

a Księżyc już wysoko. Fajnie sobie mocno świecił.

+ od tego miejsca nie polecam jakoś szczególnie powiększać tych zdjęć. Lepiej nie będzie niż na miniaturce :D :D
Pobierz HulajDuszaToLipa - I to samo Jeziorko z drugiej strony. Ogólnie to się nazywa Jezioro...
źródło: comment_1601409224cTsGWsRXVFPTnBB9NKxol3.jpg