Wpis z mikrobloga

@chosenon3: jesteś biedny i ubierasz się w szmaty - człowiek z marginesu
jesteś bogaty i ubierasz się w szmaty - trendsetter, dba o środowisko, nie uderzyła mu sodówka do głowy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tego po prawej znam a o tej po lewej pierwsze słyszę


@Kenneth66: Dokładnie! gość przeszedł już do historii - jak Gal Anonim pierwszych wieków Internetu. Za 1000 lat może będzie w podręcznikach, a baba z lewego obrazka zostanie zapomniana szybciej niż Brat Pudziana
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: no wyskoczyła i się okazuje że to zdjęcie pochodzi z jakiegoś rosyjskiego bloga a profil Adam Kowal był wymyślony przez redaktora repostuj.

Zdjęcie pochodzi z jakiegoś rosyjskiego bloga.

Wymyśliłem do niego żart, wrzuciłem sobie na profilowe, zrobiłem z kumplem ustawkę, a sreena dałem na repostuj.

Poszło większym viralem niż się spodziewałem - do dzisiaj, a minęły juz 3 lata ludzie się mnie pytają czy męskich nie było.


A ja
  • Odpowiedz
@szuleer: Potem wszystko wytlumaczyla, ze koszulki sa laserowo nadrukowywane, spierane i przerabiane w polskich szwalniach. Oferuje mozliwosc zwrotow koszulek z tej serii, a poza tym, reszta jej ubran szyta jest recznie w lodzi, z polskich materialow i sa swietnej jakosci. Byla znana duzo wczesniej przed veclem i afera z koszulkami
  • Odpowiedz