Wpis z mikrobloga

Przepyszny uliczny deser na bazie mleka w muzułmańskiej dzielnicy Delhi. Niestety jest tam trochę niebezpieczne. Jak kupowałem ten deser jakiś dzieciak próbował mnie okraść najpierw odpinając mi przegródkę w plecaku (nic tam nie miałem cennego) a potem próbując wyciągnąć telefon z kieszeni (akurat był połączony razem z powerbankiem i chyba dlatego poczułem). Na tyle czułem się niepewnie że tylko spłoszyłem bachora a nie robiłem rabanu na całą ulicę bo miałem wrażenie że parę osób dookoła jest z tej samej szajki. Pierwszy raz poczułem się tak niepewnie w Azji. Szedłem potem na metro z plecakiem z przodu serio się obawiając żeby mnie ktoś nie napadł. Ale już nic więcej niedobrego się nie przydarzyło, aż do końca wyprawy.

#jedzenieuliczne #jedzenie #indie #jemprzeciez <- mój tag
kotbehemoth - Przepyszny uliczny deser na bazie mleka w muzułmańskiej dzielnicy Delhi...

źródło: comment_16013855990ZhC2xl2S0KAaRzeOjCuRZ.jpg

Pobierz
  • 12
@Nosradamo chyba nie, ale myślę coś podobnego. Niestety tam jest tyle podobnych rzeczy i dziesiątki różnych deserów że nawet nie próbowałem zapamiętywać nazw. Nawet już potem nie pytałem jak się co nazywa