Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: No #!$%@?, wynajmujesz mieszkanie, jak bedziesz palil przez kilka lat to bedzie tam wszystko #!$%@?, to chyba normalne, a takie odswiezanie przed wynajmem dla nastepnej osoby nie kosztuje 50zł. Do tego dochodzi zapewne odmalowanie czy pranie tapicerek. Jak ktos mieszka na stale w takim mieszkaniu i sam pali to nie bedzie czul, ale jak ci wejdzie osoba, ktora z paleniem nie ma za wiele wspolnego to wszytko bedzie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi rakiem jest palenie, później smierdzenie innym i czasami zatruwanie innych (np. palac ten syf na ulicy obok innych). Chcesz to truj siebie a nie innych. Ja bym nie wynajął w ogóle palacemu.
  • Odpowiedz
@Anaheim: [cache](https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:TmHLHlwwxVMJ:https://www.wykop.pl/wpis/52425665/kolejny-rak-wynajmu-mieszkania-xddddd-grazyna-chce/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk≷=pl) Google jeszcze trzyma.

@a__s @m__b @wykop @Moderacja - komentarz od @eugeniusz_geniusz może jeszcze od biedy by podpadł, bo "obraża" jakąś wyimaginowaną grupę społeczną, ale co takiego złego było w komentarzu @Norskee?

Nikogo nie obraził, użył tylko paru wulgaryzmów. Pisaliście, że "Wykop stanowi społeczność", że ma być poprawa etc. No widać... No to albo brak wulgaryzmów, czyli usuwanie każdego wpisu/komentarza z "ku**ą" czy innym wulgaryzmem, zaś w
Atexor - @Anaheim: cache Google jeszcze trzyma.

@a_s @mb @wykop @Moderacja - komen...

źródło: comment_1601398807Gy6ctxEFZwy7C54sGDBFRe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Norskee: dlatego zawołałem. W sumie przydałaby się opcja powiadamiania, jak nasz komentarz zostanie usunięty, ale na co ja liczę. Jak tu z 2 miesiące temu pojawił się problem wczytywaniem obrazków w nowej karcie (trzeba odświeżać) i do teraz nie naprawili. Nie licząc innych błędów typu co się dzieje z wykopem jak chcesz coś dodać i usunąć z ulubionych.
  • Odpowiedz
wystarczy wietrzyć chałupę i nie jarać przy zamkniętych oknach i drzwiach do pokoju


@Ibanez_: trollujesz? xD przecież to #!$%@? tak, że sąsiad na ostatnim piętrze pali, a ja to na parterze czuję
  • Odpowiedz
@Ogau: Podczas palenia może tak, po paleniu jak się ma głowę i wietrzy to nie czuć nic. Fakt, że nie mieszkam w klitce 60m tylko w domu może tu mieć duże znaczenie, inaczej się dym roznosi z powodu dużo większej powierzchni.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: Pytałem wielu osób niepalących i nic nie czyły, ale nie palę w zamkniętych pomieszczeniach, do tego dużo wietrzę, w lato to w ogóle jak jestem w domu dwoje drzwi zewnętrznych zawsze otwarte to nic się nie poczuje.
  • Odpowiedz