Wpis z mikrobloga

Wczoraj z równowagi wyprowadzała mnie baba, która gołymi rękami grzebała w pączkach. Myślę, pójdę dzisiaj o 7 rano, to kupię świeże, niemacane. 2 osoby na sklepie, ja i jakaś stara baba. Zgadnijcie co, ładuje łapy bez rękawiczek do bułek, które ja chcę wziąć. Na początku tylko zwróciłem uwagę, a ta do mnie "odczep się pan". Jak ją zacząłem #!$%@?ć, aż się baby z obsługi mięsa zebrały, a ta do nich... na skargę. Też dostała #!$%@? od obsługi.
Uprzedzając, tak, 2 metrowego gościa też bym #!$%@?ł. Nic mnie tak nie #!$%@? jak brudne łapska w bułkach.
#gownowpis #bekazpodludzi #koronawirus #brudnelapywbulkach
  • 77
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neganx: ja nie ubieram ale biore to co juz dotknę, nawet jak juz podniose i jest jakas #!$%@? bułka albo cos to i tak ja biore, tez jestem "ten zły"?
  • Odpowiedz
@Neganx: Byłem światkiem jak gość zrobił aferę facetowi co grzebał w bułkach bez rękawiczek.
Zakończyło się to tym, że facet-grzebalec musiał kupić wszystkie bułki, które były na półce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Neganx: niestety przez takie babska brzydzę się kupować pieczywo czy słodkie bułki które leżą sobie luzem, biorę tylko to co pakowane.
Ale robią tak nie tylko stare baby, wielokrotnie byłam świadkiem jak robili tak i młodsi, bez znaczenia czy ktoś zadbany czy nie, często ludzie mają to w dupie i sobie łapska wsadzają, nie mówiąc o oślinionych bachorach "no weź sobie bułeczkę" bo to już plaga
  • Odpowiedz
@Neganx @welin ostatnio przy kasowaniu zakupow osunela sie z tasmy papierowa torebka z bulkami i wyladowala na ziemii. Dwie wypadly i potrulaly sie po podlodze od strony kasy. Pani kasjerka wyciagnela jakis kartonik po batonach do utylizacji, wrzucila tam te dwie bulki i mi je probuje do torby znow wrzucic xD ja takie wtf, ze przeciez ich nie wezme z podlogi z supermatkru z jakiegoś kartonu ze smietnika. Jeszcze bym
  • Odpowiedz
@Neganx: przed epidemią w barze O... (szwedzki stół) stoje sobie i już prawie nadkładam jedzenie a tu widze że jakaś stara baba bierze łyżke (wspólną do nakładania) z brokułą i ją sobie do mordy pakuje xDDDDD uwaga zwrócona a ta nic sobie z tego nie robi. No cóż, nie pojedzone( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślę, pójdę dzisiaj o 7 rano, to kupię świeże, niemacane.


@Neganx: Dlatego chodzę o szóstej i jestem zwykle pierwszym klientem. Mogę macać, lizać, srać do nich i nikt o tym się nie dowie.

  • Odpowiedz
@Neganx: za każdym razem #!$%@? stare baby, zawsze na początku jest coś w stylu ale o co panu chodzi, wtedy podnoszę glos i już miękną stare kapcie. 9/10 takich osób to starzy ludzie. Był sanepid w kościołach przebadał wodę swięconą, a tam sporo masy kałowej, później tymi samymi rękoma obsranymi po modlitwie macają te pieczywo, ropuchy stare. Żeby po dwójeczce rąk nie umyć, no #!$%@? by ich emerycka mać. Dlatego
  • Odpowiedz