Wpis z mikrobloga

Wczoraj z równowagi wyprowadzała mnie baba, która gołymi rękami grzebała w pączkach. Myślę, pójdę dzisiaj o 7 rano, to kupię świeże, niemacane. 2 osoby na sklepie, ja i jakaś stara baba. Zgadnijcie co, ładuje łapy bez rękawiczek do bułek, które ja chcę wziąć. Na początku tylko zwróciłem uwagę, a ta do mnie "odczep się pan". Jak ją zacząłem #!$%@?ć, aż się baby z obsługi mięsa zebrały, a ta do nich... na skargę. Też dostała #!$%@? od obsługi.
Uprzedzając, tak, 2 metrowego gościa też bym #!$%@?ł. Nic mnie tak nie #!$%@? jak brudne łapska w bułkach.
#gownowpis #bekazpodludzi #koronawirus #brudnelapywbulkach
  • 77
  • Odpowiedz
@Deno: z tym, że te 2 metrowe typy mają zwykle rigcz i zakładają rękawiczki, zwłaszcza że jest wielki napis na każdym z podajników bułek. Swoją drogą, typa też kiedyś opieprzyłem, ale ... przeprosił i założył :)
Baby są niereformowalne :D
  • Odpowiedz
@Neganx: ostatnio jakiemuś kolesiowi upadła bułka na podłogę jak wybierał, to podniósł i wrzucił do koszyka z powrotem, a jak mu zwróciłam uwagę, to wziął ją znowu i rzucił na podłogę #!$%@?ąc coś pod nosem. Przyszła pani z obsługi stokrotki i wiesz co zrobiła? Odłożyła na górną półkę tę biedną bułkę z podłogi, a jak się odwróciłam na odchodne, to wzięła z tej półki i cisnęła nią w resztę bułek.
  • Odpowiedz
@TakiTaki: więc jeszcze nie spotkałeś starych bab xD one mają zawsze pretensje

@welin: lepsza jest z podłogi niż macana przez setkę ludzi, ale fakt, często obsługa ma wszystko gdzieś
  • Odpowiedz
@Neganx: lepiej jak jest pomacana przez materiał z setek butów, który znajduje się na podłodze? Zresztą tam nikt nie używał rękawiczek nawet też, więc to była bułka zmolestowana na amen przez wszystko.
  • Odpowiedz
@Neganx: Kiedyś tak wypakowali te półki w Stokrotce, że jak ją otworzyłam, to 3 wypadły. Wypadły, bo były do dupy włożone, wisiały na włosku, więc nie ma szans, że będę za nie płacić. Zostawiłam na ziemi i poszłam zawołać kogoś z obsługi. Podłoga była niesamowicie brudna, bo to zima była. Odejść nie dała mi jakaś diva: proszę to natychmiast podnieść Xd. Ja jej tłumaczę, że wypadło nie z mojej winy
  • Odpowiedz
@Neganx: ostatnio miałem chęć na dounta z biedronki. Jest tam taka "szafa" z pączkami. Stoi babcia z wnuczkiem takim na oko 4 latka, i wybierają pączka (przez zamknięte, przeszklone drzwi). Decyzja zapadła, wnuczek otwiera drzwi żeby sięgnąć po smakołyk, ale powstrzymuje go babcia mówiąc "czekaj, to trzeba w rękawiczce". Ja już się ucieszyłem bo też mnie denerwuje macanie wypieków, babcia sobie poszła po rękawiczkę, wnuczek stoi przy otwartej szafce i
  • Odpowiedz
@Neganx bardzo dobrze zrobiłeś, te staruchy - bo to głównie ich domena mają ogólnie jakiś problem z rękawiczkami przy pieczywie, macają te bułki gołymi łapami i później zostawiają. A dodać trzeba że starzy ludzie mają niski poziom higieny, także te bułki to już w sumie można by #!$%@?ć na śmietnik. Takich ludzi trzeba #!$%@?ć, inaczej się nie nauczą.
  • Odpowiedz