Wpis z mikrobloga

No siema, właśnie zrobiłem sos na bazie habanero red/chocolate (#!$%@? jaką ro ma moc XD) z dodatkiem mango i ananasów dodatkowo rozcieńczany jest sokiem z pomarańczy. Szczerze mówiąc jestem z niego dumny, najlepszy sos jaki udało mi się zrobić.
Nazywa się Radosne Łzy Lucyfera.
Z tej okazji mogę zrobić #rozdajo butelki 200ml, a jak ktoś jest zainteresowany zakupem to zapraszam na priv
#ostrezarcie
Pobierz Pan_Winston - No siema, właśnie zrobiłem sos na bazie habanero red/chocolate (#!$%@? ...
źródło: comment_1601315070q2CYSZovCHDr27CgXhJCmq.jpg
  • 118
@Pan_Winston: kolega angol ostatnio mnie poratował do tortilli własnym wyrobem i byłem mega zdziwiony składem - marchewka, musztarda, cytryna i oczywiście jakiś wypalacz, całkiem niezłe było - wy to sami tak wymyślacie czy to jakieś stałe przepisy są ?
CO.TU.SIĘ.#!$%@?ŁO (ʘʘ)

Nie miałem chwilę technicznej możliwości do przeglądania wypoku. Wchodzę, patrzę a tu ponad 100 wiadomości i ponad 3k plusów XD. Skoro tyle plusów to chyba musi być dwóch zwycięzców tego #rozdajo. Ogarnę losowanie przez mirkorandom około 20-21 jak wrócę do domu.
Większość sosów rozdałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) stacjonarnie, ale kolejna partia będzie dostępna około niedzieli, także w poniedziałek możliwa byłaby