Wpis z mikrobloga

@cassiopei: Ale trafiłeś. Po dzisiejszej gastroskopii i w końcu dowiedzeniu się co mi dolega, mam zamiar zmienić dietę, jeść nieco więcej i przy okazji robić 50 pompek na raz. Będę korzystał z tej samej grafiki xD Do zobaczenia za 30/31 dni
Jestem kobietą, wiec pisanie mi o byciu suchoklatesem nie ma sensu. Po drugie - to jest tylko dodatek do moich normalnych treningów. Po trzecie - zdaje sobie sprawę, że ten plan jest tylko poglądowy i możliwe, że nie uda mi się go zrealizować. Pozdrawiam wszystkich! (ʘʘ)
@Aches: gdzieś się naczytałem bzdur, że robiąc pompki z łokciami przy ciele pracują Ci całkowicie inne partie klatki piersiowej, jak to z tym jest? Z łokciami bliżej ciała robi mi się łatwiej, ale fajnie byłoby jednak się odsuchoklatesić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Szejker-Szejker: nie chce zeby mi bic urósł xD
@C8H18: jak zrobię więcej niż 5 w serii to już będzie efekt ;)
@BigKokonat: Powodzonka! Trzymam kciuki :)
@Marek_Szajba: Dziena byczku! Może taka jałówka jak ja tez da radę xd
@Lumpus: Właśnie wcześniej już mi to polecano, wiec możliwe ze po tym czasie się przeniosę na ten plan, dziękuje! ;)
@ArchDelux: Za to całkę liczę bezbłędnie. Czlowiek uczy
@Marek_Szajba: od ilu zaczynałeś?
Trochę w szoku jestem, bo ostatnio pompki robiłem sobie z pół roku temu i ledwo dobijałem do 20.
Przez te pare miesięcy remontowalem mieszkanie, właśnie się sprawdziłem i machnąłem 50 z bolącym nadgarstkiem
@Wilczeniec Po miesiącu robienia pompek bardziej #!$%@? niż koledzy z siłowni? Sam akurat na siłownię nie chodzę ale albo oni chodzili krócej niż miesiąc albo ćwiczyli jak przemcel. Pompki to eleganckie ćwiczenie ale jeśli robi się tylko je to trochę mało na ogólnie fajną sylwetkę