Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cassiopei przez niecały rok robilem co drugi dzień pompki, a byłem suchoklatesem. Po miesiącu bylem bardziej "doebany" niż koledzy co chodzą na siłownię. Sami zazdrościli, gdybym jeszcze robił coś na brzuch to by była bajka:)

@Wilczeniec: no tak bylo xD
  • Odpowiedz
@StaryZielony z suchej klaty w cycki za które można złapać, koszulki emki zamiast wisieć zaczęły opinać. Sam ważę 75kg x 184cm, może to też inaczej działa. Z resztą, rób te pompki regularnie i sam zobacz efekty. Nie zapomnij o odstawieniu używek jak szlugi i alkohol i w miarę zdrowej diecie.
  • Odpowiedz
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym weź krzesełko, połóż na nim nogi, ręce na podłogę i atak. Zrób tak 100x swoją wagę codziennie i przestańcie piehdolić bo już nawet nie chce mi się odpisywać xd
O Boże jeżdżę rowerem codziennie i nie mam nóg jak Schwarzenegger, o Boże pływam zawodowo dwa lata i nie mam bicków jak Burnejka, śmiech na sali xd Z czym do ludzi xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Jogibabu: Dziękuje ;) chce ogarnąć z tej stronki, która polecano u góry. Będzie trzaskane xD
@filozof900: Supi!
@Kitas5: Ziomek, jestem laską. Żadnego porównywania klaty xD
@StaryZielony: na obwodzie mi nie zależy, nie chce mieć ogromnego bica xd No i nad techniką muszę popracować, tak jak mówisz ;)
@Lordon: To będę robić przerwy :) polecano mi te stronkę z pompkami, możliwe ze na
  • Odpowiedz
  • 1
Przerwy możesz wydłużyć do 120 sekund, ćwicz tak aby ruch w dół trwał dwa razy dłużej niż w górę, nie śpiesz się, wykonuj ruch w pełnym zakresie na YouTube masz kilka filmów jak wykonywać poprawnie pompki. Powodzenia
  • Odpowiedz