Wpis z mikrobloga

@promateosz:

nawet najlepszą burgerownię w mieście, choćby kanapki kosztowały tam 15 zł, omijałbym łukiem.


Oczywiście urwałem zdanie i zabrakło "gdybym spotkał się z chamską obsługą".

Analogicznie jest z opiniami o lekarzach, notorycznie widzę teksty w stylu "pan doktor starszy i ekscentryczny, może wydawać się arogancki, ale jest świetnym specjalistą z 30 letnim doświadczeniem". No ale to inny temat, bo w temacie zdrowia ciężej wybrzydzać, no i jest to branża skrajnie oderwana
@pilot1123: wiesz, nie byłem tam nigdy i na pewno (chyba, że przypadkiem i zapomnę o dzisiejszym wpisie xd) tam nie pójdę, bo jestem na punkcie aroganckich panów Januszów bardzo uczulony, więc siłą rzeczy wiem tyle, co ze screena OPa. Dyskutuję tak trochę bardziej dla sportu, ogólnie o "problemie", nie konkretnie o samej budzie z burgerem.

Tak samo zniechęcające do danego lokalu jest to, że ja, jako klient, mam się "starać", żeby
@pilot1123: myślę, że należy w taki czy inny sposób reagować na chamstwo i buractwo wśród ludzi i dawać tym samym do zrozumienia, że się go nie akceptuje, bo potem się to właśnie rozsiewa. I nie chodzi tylko o tę budkę, to samo z randomowymi ludźmi w tramwaju, sklepie czy innych miejscach. A jestem na to wrażliwy, bo uważam, że skoro ja z definicji kogoś szanuję (na zasadzie zwykłej kultury, nie ze
@BrockLanders: Chyba jesteś niepotrzebnie uprzedzony przez ten wpis. To, że mu się żarcie kończy jest jak najbardziej zaletą, bo codziennie jest świeże, chłop jest też bardzo sympatyczny na żywo i wkłada masę serca w tę robotę, on nie z tego pokolenia wychowanego w necie więc trochę nie rozumie jak to obecnie działa. Przy czym mnie osobiście bawi jak tych wszystkich internetowych recenzentów traktuje z buta, ale gdyby się do mnie chamsko
@BrockLanders: jadłem tam już z 5 razy i obsługa zawsze była miła, wystarczy samemu być miłym

Cena burgera to koło 25 zł czyli w sumie jak na dobrego burgera (bo nikt mi nie powie że jest niedobry) jest adekwatna w krakowie, jedyne porównywlane jakościowo to jest moa burger i ceny są podobne
@BrockLanders: ale przeciez wlasciciel już dawno nikogo nie obłsuguje osobiście, odbierałem zamówienie i babka chciała zwrócić burgera bo zamawiała bez sałaty, ale dostała bez sałaty, ale pozostawiono rukolę i jak dla mnie tyle ile sie przysłuchiwałem to reklamacja choć kuriozalna była obsługiwana miło. Działo się to w hali forum