Wpis z mikrobloga

Witam kolegów,

Skończyłem robić badania odnośnie tego ile osób z danego przedziału wzrostowego nie uprawia seksu. Wyniki są zaskakujące i zdecydowanie przeczą stereotypom typu „ wysoki wzrost to wygryw „ lub „ wzrost ma kluczowy znaczenie „.

Można by rzec że jest zupełnie odwrotnie !

Przechodzimy do konkretów. W pierwszej tabeli jest ukazane ile osób z danego przedziału nie uprawia seksu, w drugiej kolumnie dane statystyczne ile procent mężczyzn o danym wzroście żyje w Polsce.

Do badań przyjąłem że 5% osób w Polsce do incele ( osoby nie uprawiające seksu ) - tabela druga pokazuje różnice pomiędzy poszczególnymi grupami wzrostowymi. Ważne : obojętnie ile procent jest inceli w Polse, proporcje między poszczególnymi grupami nie będą się zmieniać !

Dane odnośnie ilość mężczyzn o określonym wzroście znalazłem na stronie : https://www.mp.pl/pacjent/pediatria/prawidlowyrozwoj/rozwojfizyczny/52272,siatki-centylowe-masa-i-dlugosc-ciala-malego-dziecka

Zostały wybrany przedział w wieku 18, ponieważ w tym wieku zdecydowana większość mężczyzn osiąga swój maksymalny wzrost. Średnia wzrostu mężczyzn w Polsce na podstawie pobranych danych wynosiła 178,3 co pokrywa się z danymi statystycznymi ( np. GUS)

Wnioski: Przedział wzrostu w którym jest najmniejsza szansa na zostanie Incelem to 170-190 cm, największym powodzeniem najprawdopodobniej cieszą się osoby ze wzrostem około 180cm, czyli trochę powyżej przeciętnej. Również wzrost nie powinien mieć, aż tak dużego znaczenia w przedziale 161-170.

Natomiast najgorszy przedział, gdzie najwięcej osób nie uprawia seksu to 190cm +. Aż tak duża różnica w stosunku to innych przedziałów nie może być przypadkiem i te osoby mają zdecydowanie najmniejsze szanse na znalezienie dziewczyny.

Nie wiadomo czy sam wzrost jest głównym czynnikiem, czy osoby bardzo wysokie przeważnie są mniej muskularne, przystojne czy nieśmiałe.
Dane zostały zebrane z około 90 osób + kilka ankiet o podobnej tematyce, dlatego w rzeczywistości mogą występować różnice miedzy przedziałami, aczkolwiek nie powinny one znacząco zmieniać proporcji.

Raz na zawsze obalony mit, chodź pewnie znajdą się tacy co powiedzą że bzdura i będą rozpowszechniali swoje teorie. Zapraszam do dyskusji

#przegryw #incel #wzrost #stereotyp @Mescuda @Blackpill_RAW @dupa_karuzela @Kowixx
K.....x - Witam kolegów, 

Skończyłem robić badania odnośnie tego ile osób z danego...

źródło: comment_1601301218vwU8oSq0B1OFlswVrDdzZF.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Do badań przyjąłem że 5% osób w Polsce do incele


@Kofifix: XDDDDDDDDDD #danezdupy serio typie, jak robie sobie podś#!$%@? z tagu przegryw, patrzę jak się coraz bardziej nakręcają i zastanawiam się czemu ludzie stamtąd nie pocieszą się chociaż życiem we wzajemnym gronie, to takie "badania" to żenada.
  • Odpowiedz
@Kofifix: Kiedyś pisałem, że manlety dzielą się na 3 rodzaje i w sumie wychodzi, że mam rację.

Manlet nieświadomy - nie wie, że jest niski, bo np. przebywa z jemu podobnymi, albo siedzi na swojej wiosce i widzi osoby co najwyżej o 5 centymetrów wyższe od niego. Nawet nie wie, że może nie uprawiać seksu przez swój wzrost, znajduje sobie jakąś pannę z okolicy i tyle.

Manlet świadomy-użalający - wie,
  • Odpowiedz
@Bielecki: czytaj uważnie przyjąłem 5%, aby zobaczyć proporcje pomiędzy danymi grupami gdybym przyjął 10% to do 160 byłoby 21% a przy grupie 161-170 byłoby 16. Proporcje się nie zmieniają !
  • Odpowiedz
Dane zostały zebrane z około 90 osób +


@Kofifix:
1) Mała próba statysyczna.
2) Atrakcyjność to suma wielu cech fizycznych. Łatwiej partnerkę seksualną znaleźć 160 / 25 niż 190/10 (wzrost/rozmiar penisa).
3) Wątpliwa reprezentatywność osób biorących udział w ankiecie.
  • Odpowiedz
@Bielecki: nie mam dostępu do danych i raczej nigdzie się ich nie znajdzie ile osób w Polsce nie uprawia, ale proporcję pomiędzy grupami wynikają z ankiet na tagu oraz statystyk z fachowych stron internetowych
  • Odpowiedz