Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Maseuko: coś tam jakieś śladowe ilości mózgu są, bo jednak podwyżki dostrzegła. Może kiedyś skapnie się czemu te podwyżki.
  • Odpowiedz
@Maseuko: będzie zdziwko - wczoraj czytałam, że w planach jest wprowadzenie bonu zamiast gotówki 500zł, rozważają również zawieszenie całego socjalu od 2021roku tj 13,14 emerytura, 500 plusy itd argumentując, że dziura w budżecie, covid i te sprawy.
  • Odpowiedz
@SOBEAR: "Pojawiały się już propozycje – i to z kręgów rządzącej partii PiS, by świadczenie pieniężne zamienić na bony ze ściśle uregulowaną listą wydatków, na jakie mogą być przeznaczone – wzorem Polskiego Bonu Turystycznego 500 plus."
  • Odpowiedz
na strefie biznesu czytałam i wydaje mi się to coraz bardziej realne, tym bardziej że już teraz zus nie ma pieniędzy, żeby wypłacić za L4 ciężarnym kobietom i innym osobom, które z różnych przyczyn nie mogą chodzić do pracy z tym, że w przypadku zus zasłania się tarczą antykryzysową oraz covidem. @SOBEAR:
  • Odpowiedz
@SOBEAR: Na money tez chyba wysmarowali o tym artykuł. Bony na pewno byłyby lepsze skoro i tak nie chcą tego wycofać. Trzask pękajacych dup patologi słychać by było w każdym miejscu w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: ja pomimo tego, że mam jedno dziecko i spodziewam się drugiego też czekam na wycofanie/zawieszenie wszystkich socjali. Oczywiście, podatki jakie są takie zostaną, ale może to skłoni wyborców na zagłosowanie na inną partię w następnych wyborach.
  • Odpowiedz