Wpis z mikrobloga

@Nikodem: rady od dewelopera i dostawcy internetu:

-komputer musi być szybki, najlepiej wyłączyć wszelkie programy w tle
-myszka musi być równie szybka najlepiej z bardzo wysokim dpi
-najlepiej jakby siostra była najbliżej danej uczelni, niby nie można przeliczać szybkości internetu na metry, ale zawsze ma to jakieś znaczenie
-najlepiej jakby zapisy na fakultety otworzyła w nowych kartach i wtedy odpalała tylko f5 i odświeżyła
-dobrym pomysłem jest otwarcie na telefonie np
wydaje mi się że musi mieć te co najmniej 20mb/s


@Nikodem: Masz racje - wydaje ci się xD Po pierwsze problem będzie raczej po drugiej stronie, tzn to łącze uczelni nie będzie wyrabiać. Po drugie to chcesz co najwyżej łącze z niskim latency / niskim pingiem a nie wysokim transferem. Pobranie zawartości strony internetowej i wysłanie formularza to jest kilka kilobajtów.
@Nikodem: nie słuchaj tych debili XD sam mam takie zapisy na studia, gdzie każda setna sekundy jest na wagę złota, więc wiem że stabilny internet z szybkim komputerem to podstawa. Ci ludzie na górze to typowe wyk0pki typu nie znam się, ale wyśmieję OPa. Nie pierdzielcie się z żadnym lte, bo może wyjść dobrze, a może wyjść źle. Już ktoś na górze napisał, żeby dowiedzieć się w której bibliotece mają światłowód
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nikodem: nie wiem czy to prawda ale gdzies chyba można było w Firefoxie ustawić w opcjach, żeby w przypadku braku odpowiedzi przeglądarka częściej próbowała odświeżyc zapytanie
Podobno miało to pomoc w takich sytuacjach bo jak nie dostałeś odpowiedzi z serwera to przeglądarka automatycznie próbuje więcej razy
Ja tak kupowałem bilety na jakiś koncert i ludziom się wieszalo a mi przeszedł zakup bez większych problemów.
Nie wiem czy to był fart i
@sidhellfire musi się zarejestrować na studia na poszczególne przedmioty, dużo osób bedzie biło się o poszczególnych prowadzących, wydaje mi się że musi mieć te co najmniej 20mb/s. I najlepiej po kablu żeby nie zwolnił w jakiejś chwili.


xD weź sobie wykup stacjonarny przez internet, najlepiej 1gb,a po rejestracji zrezygnuj
musi się zarejestrować na studia na poszczególne przedmioty, dużo osób bedzie biło się o poszczególnych prowadzących, wydaje mi się że musi mieć te co najmniej 20mb/s. I najlepiej po kablu żeby nie zwolnił w jakiejś chwili.


@Nikodem: Nie zapominaj o min. 32 GB RAM (przeglądarka trochę żrę, więc najlepiej 64GB), a i na Twoim miejscu skontaktowałbym się z nijakim Michałem Białkiem. On dogada się z uczelnią i postawią stronę na jego