Wpis z mikrobloga

@Nikodem: Rejestracja na usosie wcale nie zależy od szybkości internetu, a od refleksu by w idealnym momencie kliknąć przycisk XD nie mam jakoś szybkiego internetu a za każdym razem udało mi się zapisać na takie zajęcia jakie chciałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nikodem: szybkość internetu niewiele zmieni, jak reszta zapisuje się przez boty a siostra będzie coś tam ręcznie klikać. Myślisz, ze w jaki sposób miejsca znikają w pare sekund?

U mnie na studiach (UW) był bonus dla osób łączących się z uczelni, może warto spróbować?
centrum handlowe jak arkadia, wola park, złote tarasy - mniej ludzi więc net będzie miała szybszy i są przystosowane na co dzień do większego ruchu niż będzie o 8:30.
@Nikodem: niby dorosli ludzie a z najprostrzym problemem jak dostep do internetu nie potrafia sobie poradzic. wystarczy pojsc chociazby do platnej strefy coworkingowej- sa takie dzialajace 24h i mozliwosc skorzystania jednorazowo. Mozna tez pojsc do takiej darmowej np Wola Park gdzie internet osiaga 40 megabitow i na wypelnienie formularzy na pewno styknie. Mozna tez wykupic dostep do platnego hot spotku lub pojsc do kawiarni w lepszym hotelu- gdzie maja dobre wi
@Nikodem: zaraz zaraz, a siorka nie może po prostu z domowego neta tego zrobić? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Nikt jej nie powiedział, że nie musi być w tym samym mieście co ta uczelnia? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°