Wpis z mikrobloga

  • 19
Mirki, siostra będzie musiała skorzystać z neta we wtorek i musi być to Internet naprawdę szybki, myślałem o jakiejś bibliotece ale warunek jest taki że musi go mieć od godziny 8.30 a wszystkie biblioteki w wawie są otwarte od 9. Macie jakieś pomysły gdzie mogłaby pójść żeby mieć dostęp do takiego neta?
#warszawa #pcmasterrace #komputery #informatyka
  • 85
  • Odpowiedz
@Nikodem: Proponuje włączyć rozum a następnie uruchomić pakiet internetu w telefonie ewentualnie pójść do najbliższego maka albo innego fast fooda....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Nikodem: ile konkretnie potrzebuje i dlaczego? W wawie przeciążyć BTS i to o 6 rano to ciężko, chyba że na zadupiach typu ząbki.

A Coś czuję, że ten internet w ogóle szybki być nie musi.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Hooyvdoope też mam Internet w Play. Myślisz że w dni inne niż weekend w centrum miasta o godzinie 9 będzie miała taka prędkość? Nie sądzę xd. Mi zwalnia wtedy czasem do 3mb/s.
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@sidhellfire musi się zarejestrować na studia na poszczególne przedmioty, dużo osób bedzie biło się o poszczególnych prowadzących, wydaje mi się że musi mieć te co najmniej 20mb/s. I najlepiej po kablu żeby nie zwolnił w jakiejś chwili.
  • Odpowiedz
@sidhellfire musi się zarejestrować na studia na poszczególne przedmioty, dużo osób bedzie biło się o poszczególnych prowadzących, wydaje mi się że musi mieć te co najmniej 20mb/s. I najlepiej po kablu żeby nie zwolnił w jakiejś chwili.


Ale #!$%@?łeś z tym wymaganym szybkim połączeniem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 961
@Nikodem: to tak nie działa ;)

Jak strony uczelni jak są przeciążone i nie wyrabiają to bez znaczenia jak szybki masz internet, skoro ogranicza Ciebie upload serwera WWW. Ponadto to nie są ciężkie strony. Owszem na światłowodzie szybciej się załaduje strona, ale żeby z tej różnicy siorka musiałaby być botem.
  • Odpowiedz