Wpis z mikrobloga

  • 7
Pieniądze dobre, ale jak juz przeliczyć na zł / h to szalu nie ma. Co z tego ze wyciągnie pewnie z 7 albo więcej jak system 3/1 albo jakieś w stylu 4 dni w domu i reszta roboty.
  • Odpowiedz
  • 3
Wszystko fajnie, sam chciałbym zjeść sobie w takim plenerze. Nie zmienia to faktu że kierowca tira sra do żwira
  • Odpowiedz
@Kuno_lis: Może to i najpiękniejszy zawód świata, ale nie wyobrażam sobie mieć życia gdzie widzę żonę raz na tydzień, dużo osób lubi ułożony tryb życia. 8-16 praca, potem obiadek, siłka/trening, trochę rozrywki i spać :) A jak mam delegacje to często zabieram żonę ze sobą niech trochę pozwiedza świata.
  • Odpowiedz
@Colin90 płacą sporo, ale robota kiepska, dlatego bym nie skorzystał. No ale sorry, byle typ bez szkoły może zarabiać 7 koła na rękę, a ja tyle nie mam po studiach i 10 latach pracy.
  • Odpowiedz
@Kuno_lis nie przejmuj się byku, fajna masz pracę i tego się trzymaj, nieudacznicy morda w kubeł


@Fobiczek: nieudacznikiem to jest ten co ledwo zdał zawodówkę albo i nie i jedynym jego szczytem osiągnięć to prawo każdy na tira XD

@Kuno_lis: wiesz co to jest wolność? Jak w takiej Hiszpanii jedziesz sobie nad morze... wynajmujesz sobie domek niedaleko plazy i się beczysz przez miesiąc. Albo bierzesz sprzęt do nurkowania i zwiedzasz
  • Odpowiedz
@Kuno_lis: ja tam wole pracowac zdalnie przed kompem i sobie w wolnej chwili przegladac glupotki a nie cala prace skupiony na 100% bo kogos zabije ciezarowka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wolę swoją robotę 8h dziennie. Pieniądze pewnie mam lepsze


@hoody89:

Ale Ty pewnie musisz coś umieć, a taki pokręci kółkiem w lewo i prawo i myśli, że to co warte.
  • Odpowiedz
@Colin90: jeszcze jak jeździsz na Zachodzie spedycję krajową albo jakimś pojazdem specjalnym, gdzie faktycznie spędzasz 10-11h x 5 razy w tygodniu za €2200-2800 do ręki (zależy od kraju i kilku innych rzeczy) to od biedy ujdzie. Ale jakbym miał mieszkać w Polsce i wyjeżdżać na trzy tygodnie bez zjazdu na bazę to XDDDD
  • Odpowiedz