Wpis z mikrobloga

O to właśnie rozpoczyna się najlepsza pora w roku.

Bez upałów w trakcie których do wieczora nie da się wyjść z domu
Bez #!$%@? komarów i innych insektów
Bez mrozu, gdy nawet ubranie kurtki, bluzy, szalika, czapki i rękawiczek nie pomaga
Bez lodu na chodniku
Bez #!$%@? alergii

Oto ona, przyjemne 10-15 stopni, idealna do aktywności fizycznej na zewnątrz, piękne widoki w lesie, królowa pór roku - JESIEŃ
#takaprawda #truestory #jesien #lato #zima #wiosna #gownowpis
Pobierz
źródło: comment_1601117101KPLHX3ssEDikjjDqMA3636.jpg
  • 36
@ks2m: u mnie dzisiaj w mieście temperatura w sam raz, ani zimno ani ciepło, brak opadów, temperatura jak w domu/mieszkaniu, dodatkowo ciepły wiatr który był przyjemny. Aż chciało się być ciągle na dworze Bez problemu mogłeś w krótkich spodenkach i bluzce chodzić

Twój mem jest kompletnie bez sensu w stosunku do tego co op napisał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@qwert0: No pewnie lepsze plus 30 jak 3 czy minus 3 i mówię serio. :D Słoneczko, nie trzeba się ubierać 5 minut przed wyjściem kupę aktywności na dworze aż się nie chce w domu marnować życia a jesienią czy zima ?
Słońca brak, nic się nie chce i się życie traci w domu.
@ice_breaker: jak chodziłem do szkoły czy jeszcze niedawno na studia to zawsze kojarzyła mi się z powrotem do nauki, smutkiem, bólem życia i chyba nawet większą ilością zadań do wykonania. Plus to, że o wyjściu z ze szkoły, uczelni, pracy ma się tylko 1-3 godziny słońca i dodatkowo się jeszcze ten dzień kurczy, więc ma się wrażenie, że życie przelatuje przez palce xd