Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Alex_Cross - Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U ...

źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
@jzs44 gdybyś był rodzicem i Twoje dziecko byłoby chore, to nawet z diabłem byś pertraktował. Sam mam dzieci i nie potrafiłbym siedzieć na dupie, załamywać ręce i patrzeć jak moje dziecko gaśnie. Nie mogę sobie tego wyobrazić. A tak działa SMA
  • Odpowiedz
@PlusujMnie: nie, nawet nie miałby jak działać, zupełnie inne mechanizmy. W ogóle CBD działa jedynie w niewielkim stopniu na niektóre choroby, jezst zdecydowanie przehypowane marketingiem.
  • Odpowiedz
@Alex_Cross: daj znac jak utworzysz zbiorke. Pomysl o stronie na fb ktora ktos byc Wam ogarnial z licytacjami roznych rzeczy (zerknij jak to dziala u dziewczynki kilka wsi ode mnie-Maja Watracz). Duzo sily i duzo zdrowia. Bedzie dobrze.
P.s. uwielbiam jak wypowiadaja sie i krytykuja poczynania innych osoby nie zwiazane z tematem xD
  • Odpowiedz
@Alex_Cross: Wołaj jak utworzycie zbiórkę. Ostatnio wrzucałem do skarbonki dla Tosi z mojego miasta, zostało im już niewiele to i Wam się uda. I nie czytaj tych dzieciaków co wypisują głupoty, bo sami jeszcze z rodzicami mieszkają
  • Odpowiedz
@Alex_Cross: Eh mam 22 lata, życzę ci jak najlepiej ale właśnie dlatego boje się mieć dzieci, bo będzie ciężko chore i całą resztę swojego życia przeznaczę na walkę z chorobą.
Życie to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@cns: koszt terapii jest ogromny, ale biorąc pod uwagę mechanizm działania tych leków jest to prawie science fiction i świadczy o wielkiej potędze ludzkiego umysłu.
  • Odpowiedz