Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Czy samochód i inne pierdoły Cię wkurzają?
Nie chcą się włączyć?
Bez paniki! Jestem tu, by pomóc!
To znaczy — chciałbym, ale najpierw potrzebuję narzędzi. Chętnie pomogę, ale jedynego czego potrzebuję, to... miejsca pracy. A gdzie najchętniej? W zasadzie to przy samochodach, a robiłem do tej pory chyba wszystko: od prostej wymiany klocków czy drutów hamulcowych przez wymianę rozrządu i konserwację podwozia po demontaż i naprawę manualnych skrzyń biegów. Nie wiem wszystkiego, ale - hej, kto wie ;-) chciałbym natomiast wiedzieć co możliwe do pojęcia o pojazdach terenowych. Wiem, że to "robota z posypką", ale wcale mnie to nie zniechęca.
Tworzę mozolnie swoją zmotę - wiadomo, że łatwo nie ma, ale to też dużo uczy. Zwłaszcza pokory...
Jeździłem ciężkim transportem, więc i to nie są mi obce tematy.
Jestem (prawie) diagnostą - został mi ostatni etap, ale długość trwania nabywania uprawnień jest spowodowana wąskim gardłem generowanym przez TDT.
Teoretycznie pracę mogę zacząć za dwa miesiące lub może wcześniej (cóż, okres wypowiedzenia), więc chętnie się spotkam z człowiekiem, który szuka pracownika z ambicjami.
Poszukuję pracy w okolicy Krakowa, ±30km od Zabierzowa. Ale... dalej też pojadę ;)
Do kogo mógłbym się udać, z kim rozmawiać, kto zmieniłby mój los oferując pracę?

#szukampracy #pracamechanika #mechanikasamochodowa #warsztat #pracawpolsce #krakow #malopolska #offroad #bezdroza #4x4 #halotupowstajesandrail
SPGM1903 - Czy samochód i inne pierdoły Cię wkurzają?
Nie chcą się włączyć?
Bez panik...

źródło: comment_1601113178HX6mxXcX9tX5UAcKybQIgl.jpg

Pobierz
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawio91: aktualne, to fakt. Problemem jest jednak dojazd, bowiem Katowice są w zupełnie innym rejonie, niż ten, do którego mogę dojechać... :(
Niemniej bardzo dziękuję za zainteresowanie :)