Wpis z mikrobloga

GoW - pierwszy ex, nie wiadomo czy nie zmierza na pc


@BaRi: Widzę, że tym rzuceniem Horizona w celach marketingowych Sony narobiło ludziom nadziei że zaraz wszystkie exy poprzenoszą na PC xD
  • Odpowiedz
  • 0
@greven tylko tak słyszałem, ja fanem gowa nigdy nie byłem, miałem kilka podejść do różnych części i nie bardzo mi podeszło.
  • Odpowiedz
@BaRi: Ostatnia część to inna gra niż poprzednie, warta ogrania. Natomiast z tym GoW na PC to plotki szybko były uspokajane, bo ludzie się nakręcili po Horizonie (ex PS) i Death Stranding (tymczasowy ex PS). Szef PS Studios mówił że Horizona wypuszczają czysto marketingowo, aby pokazać graczom bez styczności z exami PS co tracą (jego słowa). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@greven to chyba się zdziwił jak na pc sprzedało się ponad 700 tysięcy kopii, dziwne jakby nie dało im to do myślenia.
  • Odpowiedz
@BaRi: Wątpię czy się zdziwił, bo HZD na PS4 już półtora roku temu miało ponad 10 milionów kopii sprzedanych, więc ten milion PC-towych nie jest jakimś niesamowitym wynikiem. Wypuszczenie HZD zrobiło natomiast to co miało zrobić - narobiło szumu, zwróciło uwagę miliona graczy na ekskluzywny tytuł Sony, którego drugiej części prawdopodobnie nie zobaczą na PC w ciągu najbliższych lat, o ile w ogóle, przez co jakiś procent może skusić się
  • Odpowiedz
@greven: MS jak widać sądzi inaczej, nie traktując PC jako konkurencji dla konsoli. Zreszta sam też tak uważam a sony samo odcina się od ogromnego rynku zbytu. Świat jak widać idzie do przodu a sony zostanie w końcu w tyle z tymi swoimi exami i region blockami.
  • Odpowiedz
MS jak widać sądzi inaczej, nie traktując PC jako konkurencji dla konsoli.


@BaRi: Ale co Ty tutaj porównujesz? Sony i Microsoft to kompletnie inna liga, stąd mega dziwi mnie przywoływanie pod tagami #ps4 i #ps5 tego czego to MS nie dał swoim klientom. MS to bilionowa korporacja która może sobie wydawać gry na PC bo rynek PC to już jest rynek Microsoftu - tak jakby Windows
  • Odpowiedz