Wpis z mikrobloga

warto zaznaczyć że w tej analogii, samochody na dole są bez silników i tylko ładnie sobie wyglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@greedy_critic: nie wszystkie exy na psie są zajebiste, ale jest takich dużo ;)
@pawel_187: z metacritic:
1. rdr2 - multi
2. gtaV - multi
3. Persona5 - staroc z ps3
4. TLoU - port z ps3
5. GoW - pierwszy ex, nie wiadomo czy nie zmierza na pc.
6. TloU 2- ex
7. Persona 5 - port z ps3.
8. MGS5 - kotlet, byl na ps3 i x360 i x1
9. Uncharted4 - ex
10. Journey - indik na 2,5h z ps3
Co daje
@BaRi: i tylko w 3 z tego zagrasz na xboxie, a na playstation we wszystkie 10. Twój argument nie ma sensu. Zresztą napisałem

najlepiej ocenianych gier na Xboxa


a nie na generację. Jeśli mowa o generacji to zelda powinna być w pierwszej trójce, a wtedy Journey wypada
@pawel_187 napisałeś 10najlepiej ocenianych gier na PS4. To ci pisze że prawidzwe exy na PS4 to są 3, reszta to kotlety i multiki. Jak ktoś nie był w śpiączce ostatnie 15lat to zdarzyl ograć na poprzedniej generacji persony mgsy czy tlou, w ogóle branie pełnej kwoty za remastery to plucie graczom w twarz i nie powinno być takich zagrywek.

@pawel_187 więc nie jest exem z ps4, swoją drogą ostatnio ogrywałem na PS3
swoją drogą ostatnio ogrywałem na PS3 i to chyba jedna z najładniejszych gier z ps3


@BaRi: To prawda. Kupując ją nie spodziewałem się tak dobrej gry.

W nadchodzącej generacji poczekam pół roku na zapowiedzi i wtedy podejmę decyzję co kupić, ale głównym argumentem będą gry. Sama forza, mimo że z chęcią bym pojedził, mnie nie przekonuje.
@daeun: Mialem ps4 i xbox one, obie konsole maja wady i zalety, ale imho sa podobne, nie wiem czym sie ludzie podniecajom exclusivy niby jakie exclusivy sa na ps, ktore mialby mnie przekonac do kupna ps5?