Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem #wypadek, chłopak w BMW dojeżdżając do skrzyżowania nie spodziewał się, że jadąc w deszczu po brudnym asfalcie, może nie być przyczepności. Zatrzymał się 10m przed nami na środku drogi z pierszenstwem, brak czasu na reakcję, efekt na zdjęciu. Poszkodowana została dziewczyna z jego samochodu. Skarżyła się na ból w okolicach obojczyka, stłuczona głowa, trafiła do szpitala. Jakieś rady jak dalej postępować, bo do zakończenia sprawy i kwalifikacji czy była to kolizja czy wypadek, nie mogę się zgłosić do ubezpieczalni żeby zakończyć sprawę, a za kilkanascie dni trzeba wracać na emigrację. #motoryzacja #ubezpieczenia Parę dni temu bylo #pokazauto i Laguna dostała face lifting, szkoda że nie zamierzony. Zdjęcie bolidu młodzieży wiejskiej w kom.
Popularny_mis - Wczoraj miałem #wypadek, chłopak w BMW dojeżdżając do skrzyżowania ni...

źródło: comment_1601099669w7dxNtYda4ABx7ms585m4j.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Popularny_mis: byczku odwoluj sie ile wlezie. Wyciagnij papiery na opony, jak na felgi masz to tez i wszystkim soe ubezpieczycielowi pochwal. Szkoda auta, 2.0t genialna sprawa a w gt i z malym przebiegiem w coupe to zaloba. Ale najwaznieksze ze nikomu sie nic powaznego nie stalo :)
  • Odpowiedz
@Popularny_mis: wstawiaj auto do ASO co ma umowę z ubezpieczalnią sprawcy. Oni zrobią kosztorys na swoich stawkach bo za te z ich pierwszej wyceny to nawet pan kazio w stodole by nie chciał robić. Wtedy mozesz dostać od razu od serwisu auto zastępcze. Możesz też sam wynająć a potem zadać zwrotu kosztów z OC. Najważniejsze żeby to było auto w tym samym segmecie. Jakie miasto?
  • Odpowiedz
eraz nie dość że nie mogę odrazu zamykać sprawy to pewnie dostanę jakas śmieszna wycenę.


@Popularny_mis: Nie muisz się wcale godzić na wycenę, tym bardizje ajk masz udokumentownay przebieg. Nie musisz tez "wraku" im oddawać, zazwyczaj można sprzedać dużo lepiej niż ubezpieczalnia oferuje. Możesz też próbować naprawiać ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Popularny_mis: Ukraińcy na pewno kupią dla samego vinu. Nie oddawaj wraku na złom.


@Nild: a później "ratunku, pomocy ukradli mi auto" i "czemu znowu tyle kradzieży w Polsce" xDDDDDDD
  • Odpowiedz