Wpis z mikrobloga

@In_thrust_we_trust: ja do upadku mięśniowego już ze 2 lata nie orałem, a progres we wszystkim idzie (nawet w rzeczach, pod które nie trenuje, jak max muscle upow, dipow itp itd). Ewentualnie przed restem jedynie bym polecil. Ja trenuje od poniedziałku do piątku, gdzie w piątek mam najintensywniejszy trening, ale do upadku mięśniowego to mi daleko :D teraz brata trenuje ponownie od niedawna i dorzucamy powoli ciężar. Do upadku mięśniowego nie każe
@In_thrust_we_trust: narazie robisz ogolnie dosyc malo powtorzen dlatego moze byc troche ciezko jesli chodzi o mozliwosc kombinacji. 2 powtorzenia wiecej co tydzien brzmi sensownie. Moga byc na to najrozniejsze sposoby mozesz poszukac planow czy roznych wariacji podciagniec tez zeby urozmaicic. Ale zalozmy lopatologiczny przyklad:
Tyg 1: 4x4 = 16 powtorzen
Tyg 2: 6x3 = 18 powtorzen
Tyg 3: 5x4 = 20 powtorzen
Tyg 4: 4x4, 2x3 = 22 powtorzenia
Itd.
@In_thrust_we_trust: zaczynaliśmy od 5kg w podciaganiu i 10kg w dipie. Jeśli zrobi 3 serie po 5 pełnych, technicznie poprawnych powtórzeń to zwiększamy ciężar o 2,5kg. Start po powrocie miał taki, że w pierwszej serii zrobił 5 pulli, w drugiej 2 pulle i w trzeciej nie miał siły. Dip 7, 5, 5. Do tego jeszcze podchwyt i pompki, ale to nawet nie pamiętam ile było :D dopóki nie zrobił 7 powtórzeń podciągania
@In_thrust_we_trust: a i ciężar robi tylko poniedziałek i piątek, a w środę max bez obciążenia/trening na kółkach gimnastycznych, a jeśli uda mu się w poniedziałek zrobić 10 pulli to zaczynamy trening pod muscle upa. Trzeba sobie ogólnie urozmaicac i dawać nowe bodźce :D polecam nie ograniczać się tylko do kalisteniki, ale dorzucić też coś z ciężarów. Nie robić nic poza to co zaplanowane, bo to tylko spowalnia progres.
@Jazon: kuźwa no właśnie wszędzie mam progresy, w pompkach z obciążeniem, w dipach z obc, w uginaniem sztangi, nawet w takich izolowanych jak wznosy bokiem xDD (14 kg ostatnio wjechalo na 3x10 xD)
Tylko to #!$%@? podciaganie stoi,l. Teraz tydzien temu zaczalem robic podchwyt jeszcze , moze jakos pomoze w nachwycie.
Sprobue austrlijskich z obciazeniem moze, zawsze nowy bodziec ;)
@In_thrust_we_trust: a ile ważysz? Może problem w tym tkwi :D jak jesteś kawał kabana to może być problem właśnie xD ja bratu każe co tydzień w poniedziałek się ważyć na czczo i obserwować się w lustrze, tak żeby nie #!$%@? chwilowo masy xD cel mamy Street Lifting, więc później będzie szedł z waga w górę delikatnie, ale na chwilę obecną musi bazę dobra zrobić :D