Wpis z mikrobloga

Jakim cudem ludzie czytają ponad 100 książek rocznie? To jakieś harlekiny na 50 stron czy ki #!$%@??


@warcislaw-krzak: Pomyśl że są ludzie oglądający parę odcinków dziennie jakiegoś serialu czy grający po 5 godzin dziennie w lola. I pomyśl też że są ludzie którzy nie robią tych rzeczy a zaoszczędzony czas poświęcają na czytanie książek. Dodatkowo nie każda książka ma 800 stron. Sporo osób czyta książki jadąc tramwajem czy pociągiem albo słucha
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@warcislaw-krzak:
1. Zamiast przeglądać portale społecznościowe to czytają książki
2. Książka książce nie równa, jedne mają 50, inne 500 stron, a w niektórych co mają 150 stron, jest więcej treści niż w tych co mają 300 stron
3. Potrafią czytać szybko (ja osobiście wolę to robić powoli, próbując zrozumieć jak najwięcej), no i jak wcześniej wspomniałem, książka książce nierówna, w innym tempie czyta się Zaratustre Nietzschego, w inaczej jakąś książkę zawierająca
@Michellaga: przestawiłam się powoli :) za każdym razem kiedy oswajałam się z daną prędkością, zwiększałam o 0,1-0,2. I tak jestem teraz na 3x. Tylko taka prędkość nie sprawdza się na siłowni i podczas biefania, wtedy muszę zmniejszyć do 2,3-2,6