Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: Z rozmów z Kasią na początku programu słyszałem nieraz "ja wiem, że będę hejtowana, ale taka jestem". Słuchajcie, to co trafia na antenę jest niezależne od uczestnika, a uwierzcie mi materiału na jeden odcinek jest ogrom, samych wywiadów nazbiera się kilka godzin na uczestnika. Zgodzę się z Kasią, też nie lubię polskiej kuchni, też o tym wspominałem nieraz ale nie trafiło to na antenę. Prywatnie uwielbiam Kasię, personalnie jest świetną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grabaz: powiedz jeszcze jak to wygląda za kulisami, po odcinkach. Są jakieś szkolenia, wspólne gotowania czy coś w tym stylu. Miedzy odcinkami uczestnicy pracują sobie zdalnie, czy imprezują, czy siedzą i wkuwają przepisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hiktor: raczej nie ma czasu na pracę, nagrania trwają bardzo długo :) o imprezach lepiej się nie wypowiadać ( ͡ ͜ʖ ͡) na początku wkuwałem przepisy, oglądałem różne materiały itp. potem odpuściłem bo tak na prawdę nie wiesz co akurat będzie w programie i czego się spodziewać, a obstawianie nigdy nam sie nie sprawdziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak są również szkolenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grabaz: w którejś edycji zauważyłem właśnie że poziom zawodników stale rośnie w trakcie sezonu - sposób ich zorganizowania czy nawet sposób w jaki wydają talerz ( ͡° ͜ʖ ͡°) istnieje jakiś dom masterchefa gdzie wszyscy przebywają czy w zwykłym hotelu?
@Hiktor: takie informacje znajdziesz w regulaminie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest tam też wiele smaczków https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/regulamin-konkursu-i-audycji-masterchef-sezon-9,322726.html

Dom MasterChefa – należy przez to rozumieć budynek mieszkalny, obiekt hotelarski, dom lub mieszkanie wskazane i przygotowane przez Organizatora, do którego w Okresie Wyłączności, w terminach dokładnie wskazanych przez Organizatora, wprowadzać się będą Uczestnicy zakwalifikowani na czas realizacji dalszej części Audycji i Konkursu, z którego będą musieli się wyprowadzić w czasie