Wpis z mikrobloga

Sciana z roslinami (prawie) gotowa (). Wiekszosc roslin to mlode sadzonki + niedobitki po inwazji wciornastka. Jest ich dokladnie 18. Niebieski mowi, ze to jebnie xD
Planuje dodac kolejny post za pol roku aby pokazac wzrost roslin. Docelowo maja pokrywac cala sciane. Dajcie znac jesli chcecie byc wolani.
W komentarzu dodaje zdjecie jak to wyglada w nocy.
Wolam @magnes125 i @petunya bo chcialy byc wolane ;)
#rosliny #ogrodnictwo #pokazbiurko #chwalesie i troche #pcmasterrace
Woofinka - Sciana z roslinami (prawie) gotowa (。◕‿‿◕。). Wiekszosc roslin to mlode sad...

źródło: comment_1601011370Gw7q5XWN0T3X3bmIFOdYe0.jpg

Pobierz
  • 222
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Woofinka: zaczęli żółknąć liście. Doszło do tego zeialem kilka metrów łodyg a na końcu liście. Musiałem je poobcinać a końcówki ukorzenić. Teraz rośnie właśnie nowe pokolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Woofinka: Piękna sprawa. Też mam roślinki nad telewizorem, fajny efekt dają. Tylko ja postawiłem na patyczaka: rhipsalis cassutha, który podobno świetnie się sprawdza w takich warunkach i nie trzeba go często podlewać. Czy te Twoje roślinki wymagają częstego podlewania? Dobrze by było nie zalać sprzętu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Woofinka: wiem, ale mam wysokiego niebieskiego i zahacza ciągle głową, a wolnej przestrzeni, żeby takie na ścianie zawiesić za bardzo nie mam. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@1519868: beda sie pnac po scianie :)
@gaski: podkladka. Bardzo polecam, mam ja ponad 5 lat i nie ma zadnych sladow uzytkowania. Zadnych!
Klawiatura, kupiona w tym samym czasie co podkladka, rowniez nie do zdarcia ʕʔ. Oba sprzety uzywane codziennie przez dlugie godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@c43amg: no srednio pasuje ale ludziom sie podoba bo pytaja ¯\_(ツ)_/¯
@Debaterflaj: patyczaki mnie nie lubia. Zabilam jednego w ekpresowym wrecz tepie. Nie nadaje sie do sukulentow ( ͡° ʖ̯ ͡°). Moje roslinki to epifity i pare obrazkowatych. Nie lubia czestego podlewania a obfitego to juz w ogole. Jak podleje tak ciut ciut raz na tydzien to
  • Odpowiedz