Wpis z mikrobloga

Sciana z roslinami (prawie) gotowa (). Wiekszosc roslin to mlode sadzonki + niedobitki po inwazji wciornastka. Jest ich dokladnie 18. Niebieski mowi, ze to jebnie xD
Planuje dodac kolejny post za pol roku aby pokazac wzrost roslin. Docelowo maja pokrywac cala sciane. Dajcie znac jesli chcecie byc wolani.
W komentarzu dodaje zdjecie jak to wyglada w nocy.
Wolam @magnes125 i @petunya bo chcialy byc wolane ;)
#rosliny #ogrodnictwo #pokazbiurko #chwalesie i troche #pcmasterrace
Pobierz Woofinka - Sciana z roslinami (prawie) gotowa (。◕‿‿◕。). Wiekszosc roslin to mlode sad...
źródło: comment_1601011370Gw7q5XWN0T3X3bmIFOdYe0.jpg
  • 222
@Ipsy: jak rozmawiam z ludzmi na discord to twierdza, ze brzmie jak pani z radia ( ) wiec chyba dobrze
@enten: tez tak mysle! ( ͟ʖ)
@emilkos8: dziekuje ()()()
Monstera to samo


@Woofinka: A u mnie każda monstera ma focha. Do tego czy to normalne że po pewnym czasie w domu zaczynają lecieć w dół? Muszę je przywiązywać do kijka bo inaczej by liśćmi o podłogę tarły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Woofinka: Szału nie ma, w salonie 2x epi, 1x philo, 1x monkey leaf, 1x hedera, 1x zroślicha. Wolę w ogródku sadzić, do domu to kompulsywnie kupuję i albo przeżyją, albo nie ( )
@Woofinka wygląda bardzo ładnie. Życzę wytrwałości w wycieraniu z kurzu, robaków, wody, resztek ziemi i suchych liści. Na razie jak jest zajawka i nowość to będzie świeżo i czysto ale z czasem to minie, przyjdzie kurz, pajączki. Mam takie coś w pracy i panią która dba o te roślinność, ale rzeczy o których napisałam nie da się uniknąć