Wpis z mikrobloga

Sciana z roslinami (prawie) gotowa (). Wiekszosc roslin to mlode sadzonki + niedobitki po inwazji wciornastka. Jest ich dokladnie 18. Niebieski mowi, ze to jebnie xD
Planuje dodac kolejny post za pol roku aby pokazac wzrost roslin. Docelowo maja pokrywac cala sciane. Dajcie znac jesli chcecie byc wolani.
W komentarzu dodaje zdjecie jak to wyglada w nocy.
Wolam @magnes125 i @petunya bo chcialy byc wolane ;)
#rosliny #ogrodnictwo #pokazbiurko #chwalesie i troche #pcmasterrace
Woofinka - Sciana z roslinami (prawie) gotowa (。◕‿‿◕。). Wiekszosc roslin to mlode sad...

źródło: comment_1601011370Gw7q5XWN0T3X3bmIFOdYe0.jpg

Pobierz
  • 222
  • Odpowiedz
@catch: mialam nadzieje, ze ktos w koncu zapyta o rosliny w kontekscie innym niz podlewanie (ʘʘ). Epipremnum złociste, Golden Pothos, Syngonium Trileaf Wonder, Monstera Adansonii, Marble Queen, Epipremnum N'joy, Scindapsus Pictus, Monstera Raphidophora Tetrasperma, Peperomia pepperspot (). Zapraszam na tag #rosliny ʕʔ
@Patus_Michal_Pol: kliknij w spojler ( _)
@Im_from_alaska: faktycznie jest
Woofinka - @catch: mialam nadzieje, ze ktos w koncu zapyta o rosliny w kontekscie inn...

źródło: comment_1601020774L8XkJ3rJNBqnRjqWmoeXIi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Woofinka zainstaluj w komputerze chłodzenie cieczą. Jak będziesz podlewać kwiaty to i tam wlejesz. Wygląda to przecudaśnie! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Woofinka: A jesteś pewna, że to epipremnum a nie philodendron? Bo wygląda mi na te drugie - można poznać po kształcie liści i ogonkach. Do niedawna też myślałam, że mam 2 epi, a sprzedali mi jedno epi i jednego philo :D
U mnie epi i adansonii super rosną, też myślałam, żeby sobie taką ścianę zrobić, ale oba złote rosną przy samym oknie i boję się, że je zepsuję, jeśli je przeniosę.
catch - @Woofinka: A jesteś pewna, że to epipremnum a nie philodendron? Bo wygląda mi...

źródło: comment_1601021488pro7YzCg5A67FBpPbLKwJo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Epipremnum złociste, Golden Pothos, Syngonium Trileaf Wonder, Monstera Adansonii, Marble Queen, Epipremnum N'joy, Scindapsus Pictus, Monstera Raphidophora Tetrasperma, Peperomia pepperspot ()


@Woofinka: Na pamięć znasz pełne nazwy roślin? Ja mam z 10 w domu ale jedyne co umiem powiedzieć o nich to "Bluszcz", "Monstera" albo "to gówno co znowu umiera" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@catch: sprzedali mi go jako golden pothos ale faktycznie jest inny, jakby cienszy i delikatniejszy od reszty epipremnum. Widze, ze masz troche tych roslin ( ͡° ͜ʖ ͡°). Epipremnum bedzie rosl jak szalony jak sie go nie przelewa i ma dobre warunki. Monstera to samo. Daj jej kokosowy kijek bedzie jeszcze radosniejsza ʕʔ. Mozesz przenosic. Mam jedno epipremnum przy tv, dlugie na
  • Odpowiedz