Wpis z mikrobloga

@slodziak:
§ 22.
1. Osoby będące właścicielami lub opiekunami zwierząt domowych są zobowiązane do sprawowania właściwej
opieki nad tymi zwierzętami, w tym w szczególności nie pozostawiania ich bez nadzoru i zapewnienia ochrony
przed zagrożeniem lub uciążliwością dla innych ludzi.

Skoro jest pod ich opieka i tam mieszka (do czego sie przyznaja na kartce) to naruszaja pierwszy z gory punkt

Tak wyglada poszanowanie wlasnego prawa przez instytucje XD
@obserwatorrr: robie to pol zartem pol serio. Mam w dupie urzad w piasecznie, ale zwracam uwage na to jak panstwowe instytucje sraja na wlasne przepisy. Sami ustanowili ten regulamin
Gdyby sie ktos oficjalnie #!$%@? to by mogli sobie wedlug wlasnego widzimisie zmienic regulamin zachowania porzadku na terenie miasta i gminy i dalej robic swoje

a idz wypij piwo w parku. Lamiesz zapisy tego samego regulaminu, tylko w innym miejscu
@Norskee: innymi slowy: moze zrobic dokladnie to samo co kazdy pies na.smyczy. Ba, nawet i jego wlasciciel.
Siedzenie kota nie jest uciazliwe. Bieganie kota tez nie. Sra pewnie w jedno miejsce, i zostawia.po sobie mniej syfu niz petenci urzedu.
Kot nie jest bez opieki - jest pod opieka pracownikow. Opieka.nie.oznacza ze ktos.ma z nim na.tym schodku siedziec albo patrzec na.niego 24/7.
pewnie


@slapdash:Nikt go nie pilnuje, nie ma nad nim kontroli, wiec nie wie gdzie chodzi, komu przeszkadza i gdzie sra na pewno XD

To ja moge sobie dziecko wystawic na schody pod domem z karta ze jest pod opieka bo nasra co najwyzej w pieluche i jest niegrozne? W koncu jest pod opieka, no nie?
Albo moze pod urzedem zostawic mozna dziecko na schodach z kartka, w koncu jestem petentem w
@Norskee artykuł, który zacytowałeś tyczy się zwierząt domowych. Kot którego widzisz jest zwierzęciem dzikim, którego naturalnym środowiskiem jest miasto. Ustawa o ochronie praw zwierząt i wiele różnych uchwał podjętych przez samorządy zachęca i zobowiązuję do udzielania pomocy, schronienia jak i umożliwienia życia tak pożytecznym stworzeniom jak na przykład miejskie koty. I jest to w pełni zgodne z prawem.