Wpis z mikrobloga

@juliusz-cezar: zajebiste jest to ze tylko w internecie spotkasz napinaczy którzy konto kasują bo im się film nie podobał (zapewne go nie oglądając bądź oglądając z totalnym brakiem zrozumienia). W realu każdy z kim rozmawiam jest albo obojętny bo film mówi o problemach nas niedotyczących albo chwali za realizacje i historie.

Top kek Netflix liczy straty

@juliusz-cezar ale obejrzałeś ten film? Kilka dni temu czytałem recenzje, w której autor twierdził, że faktycznie sceny z tymi dziewczynkami sa przesądzone ale po pierwsze nie opiera się na nich ten film a po drugie jego przesłanie jest zdecydowanie bardziej szerokie... Masz inne zdanie? Pytam bo nie oglądałem i raczej nie chce oglądać.
W ogóle widziałeś ten film czy jesteś kolejną osobą która podąża za tłumem?


@LPSzycha: Na sieci dostępnych jest masa filmów podsumowujących "Gwiazdeczki". Szczególnie warto zwrócić uwagę na te, gdzie zamieszczono fragmenty tej produkcji. I co ja mogę powiedzieć. Niedobrze się czułem oglądając je - kamera pracuje tak, by śledzić, robić najazdy na okolice narządów rozrodczych tych dziewczyn. Co jest o stopień gorsze niż patrzenie na samo wypinanie się.

@hejk4: Jeden