Wpis z mikrobloga

@onuceSzatana naucz się najpierw pisać a potem kogoś besztaj okej? To że ty lubisz patrzeć na małoletnie dziewczynki w pozach striptizerek nie znaczy że każdy jest tak obleśny
  • Odpowiedz
@juliusz-cezar: no i bardzo dobrze ja nigdy nie płacę oszustom podatkowym z netflixa i innych platform którzy prowadzą działalność na terenie naszego kraju, a podatków nie płacą żadnych. Ja podatki płacę z każdego zarobionego grosza trzeba się rozliczyć, a oni nie dość że mają można powiedzieć monopol albo raczej oligopol i narzucają ceny jakie chcą to jeszcze podatków nie płacą. Skandal. Zaraz się zbiegną ludzie od umoralniania i będą tłumaczyć ze
  • Odpowiedz
Najlepsi są ci debile co piszą "haha netflix siem nje pozbiera, liczom straty". Kropla drąży skałę pedofilskie ścierwusy, jeśli dzięki takiej akcji usunie konta kilka/kilkadziesiąt tysięcy użytkowników to jak najbardziej będzie to odczuwalne. No ale lepiej wyśmiać, że komuś się może nie podobać coś takiego, bo przecież to takie postępowe dla lewactwa obrzydliwego. ()
  • Odpowiedz
@juliusz-cezar ja usunąłem dawno, poza paroma ponadczasowymi perełkami typu Friends, dokumentami i dobrymi seriami wysokobudżetowymi (Narcos/N:Meksyk) to ciężko o coś konkretnego. Ja tam lubię platformy typu Amazon Prime, HBO Max/GO, MagellanTV, Hulu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@juliusz-cezar: normalny człowiek ma to w dupie, mam netflixa, ale gdyby nie wykop nie wiedziałbym o istnieniu tego filmu. Wykopek musi się pochwalić usunięciem konta w internecie xd Stary, nie masz nic innego do roboty? Jakiś znajomych, dziewczynę, prace?
  • Odpowiedz
@xPekka: no faktycznie zaboli ich, bo 15 osób odejdzie, ale za to w to miejsce pojawi się 50k nowych, którzy chca zobaczyć o co tyle hałasu. Idealny marketing. Darmowy.
  • Odpowiedz
@gdyzgasnieswiatlo: xDDD przecież za pół roku czy rok netflix wypuści jakiś nowy fajny film / serial i te pedofobiczne ścierwusy nawet nie będą pamiętać o jakimś filmie o dziewczynkach i myk konto od nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ofc kropla drąży skalę xD krucjata przeciwko netflixowi o której netflix nawet nie ma pojęcia
  • Odpowiedz