Wpis z mikrobloga

@becvvv: Bylem na średnim wydziale gdzie prowadzona była infa. 4 osoby mialy max punktów. Na 20 kilka osob zdających matematyka na rozszerzeniu na 100% zdało 11. Średnia w klasie to byloa 92%. Takze zdobycie 100% wcale nie jest takie rzadkie.
  • Odpowiedz
@Buntro
@CrazyBaran dokładnie jak piszecie, miejsce zamieszkania Latrvik, Norwegia. mam nadzieję jednak, że to nie jest błąd w przeliczaniu z obcych pkt na nasze i w końcu jakiś geniusz z polskimi korzeniami się pojawi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@caslin: nie jest to niemożliwe, ja miałam w klasie taką jedną dziewczynę która miała 100% ze wszystkiego rozszerzonego, nie ważne czy polski czy matma, plus średnia 6.0 (tak z wfu też miała 6). Dziewczyna miała jakąś super pamięć, dla funu się uczyła np. języka elifckiego Tolkiena czy łaciny. Mam też kuzynkę która chodziła do szkoły pamięci jako dzieciak i też matura prawie na 100%, same 6 i kryształowe indeksy do
  • Odpowiedz
@nika_blue: Też jestem ciekawa - możesz napisać, ile czasu minęło od ukończenia szkoły przez te dziewczyny i jak sobie poradziły w życiu, a przede wszystkim na co się zdecydowały, mając do wyboru tak wiele ścieżek kariery?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@becvvv: @PanNocebo: moja kuzynka kończy matematykę stosowaną i pracuje w banku, a koleżanka z klasy poszła na filologię angielską plus jakieś inne kierunki planowała robić, ale w czasie studiów straciłiśmy kontakt, a że nie używam fb to nie wiem czym się teraz zajmuję. Ale obie to spoko dziewczyny, myślę, że sobie poradzą :)
  • Odpowiedz