Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Motomirki, w przyszłym tyg zaczynam jazdy i potrzebuję się ubrać.
Myślałem o tym, żeby na początek kupić kask, buty i rekawice, a jeździć na kursie w normalnych spodniach i kurtce. Ma to sens? Budżet powiedzmy 2k na te 3 rzeczy, jakby było warto to może być więcej.
Resztę ciuchów bym kupił na wiosnę razem z moto.

Druga sprawa - gdzie kupować? W grę wchodzi sklep stacjonarny w #warszawa albo online. Nie znam się, więc stacjonarnie ma to taką zaletę że może by sprzedawca doradził, boję się że kask nie będzie dobrze leżał.

#motocykle
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heart: kask- rpha 70 na helmetcity.co.uk - 1150zl
buty - rebelhorn piston II - kupione za 450zl
rękawice - shima rs-1 kupione za 250zl

tak wyglądał mój zestaw na jazdy w OSK :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Heart: Ja bym brał na początek kask, rękawice i kurtkę. Buty jakieś trampki lub trapery ponad kostkę jak masz np. na zimę, a spodnie zwykłe, bo w OSK mają na pewno ochraniacze na kolana i piszczele.
Jak zakupy online to polecam akcesoriamotocyklowe.pl. ale zdaje się, że mają też sklep stacjonarny w Warszawie.
@Heart: Allegro albo fc-moto.de, ten drugi ma mega konkurencyjne ceny w stosunku do polskich sklepów, suma moich zamówień tam to koło 3000 zl i wszystko zawsze grało.
Kask bym kupił na allegro, ze smartem masz darmowe dostawy i zwroty więc z doborem rozmiaru nie będziesz miał problemu.
Kask -> rękawice -> buty, tak bym to widział, na spodnie i kurtke nadejdzie czas jak namyślisz się na rodzaj motocykla i jazdy jakie
@Heart: ja bym poszedł stacjonarnie. Nie wyobrażam sobie online dopasować ciuchów na moto, bo muszą leżeć idealnie. W 2k spokojnie się zmieścisz, zależy tylko jaki chcesz kask, no i czy buty już na chłodniejsze dni czy też bardziej "letnie".