Wpis z mikrobloga

Dzisiaj od rana prawicowa bańka z inicjatywy Bicepsa Jastrzębowskiego rechocze, prawdopodobnie w ramach wyparcia dysonansu poznawczego, uwaga, z istnienia zawodu BEHAWIORYSTKI ZWIERZĄT.

Czaicie? Wieprzaste mariusze zakolaki, strażnicy toksycznego modelu społeczeństwa analfabetycznego emocjonalnie, nie tylko ledwo co dopuszczają do świadomości istnienie takich lewackich wymysłów, jak molestowania, depresje, gwałty, lęki, zaburzenia emocjonalne, zespoły stresu itd., właśnie odkryły, że również zwierzęta mają sferę psychiczną, która nie tylko ma wpływ na ich odczuwanie świata, ale i może ona nieprawidłowo działać - i komplikować kochanym zwierzakom odbieranie świata.

Z tego powodu ten kochany piesek, "co mu czasem odbija", może mu właśnie "odbijać", bo np. miał traumę jako szczeniak w schronisku. Z takich powodów kochany kotek fafik może drapać obcych. Co robią normalni, dojrzali emocjonalnie ludzie? Szukają źródła problemów i chcą go naprawić, radząc się dobrego BEHAWIORYSTY ZWIERZĄT.

Kojarzycie program o tym Michaelu Galaktyce od kotków na Discovery albo tego Cezara Meksykańca od piesków? Te programy mają z kilkanaście lat, a tymczasem do 2020 roku uchowały się normickie prawackie sławki (idealne imię dla stereotypowego byczka polaka xD), które nie wiedziały, że pieski i kotki to nie bezemocjonalna biomasa, tylko żywe istoty z mniej lub bardziej poprawnie rozwijającą się psychiką.

Przerażająca jest wizja tego analfabetycznego emocjonalnie społeczeństwa, gdzie nie tylko facet nie ma być #!$%@?ą, a kobieta nie ma dramatyzować, ale nawet kotek i piesek mają cierpieć, drapać i gryźć bo zwierzaczki takie są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow ##!$%@? #bekazpodludzi #twitter #neuropa #4konserwy #prawackalogika ##!$%@?
KazachzAlmaty - Dzisiaj od rana prawicowa bańka z inicjatywy Bicepsa Jastrzębowskiego...

źródło: comment_1600852722dUO0auV1gj9PFZgWjADlWP.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: mam w biblioteczce domowej kilka PRLowskich książek grubych o nerwicy zwierzęcej itp. takie rzeczy istnieją, konfederacja i podobni to najlepsze dowody na to co religia robi z mózgiem, ale mam nadzieję, że oni paradoksalnie swoją głupotą, doprowadzą do lepszego świata bez religii.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: no cóż, imbecylom nie przetłumaczysz...
Ale to co jest pocieszające, to fakt, że właśnie takie Sławki są coraz mocniej spychani na margines. To akurat pozytywne, że bycie takim zaściankowym bucem "nie jest cool", że to obciach. Coraz trudniej będzie takim parafianom. I nie ukrywam, że to mnie cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 74
@Kazach_z_Almaty Głupota jest większa w naszym społeczeństwie niż sądziłem. #!$%@? krótkowzroczne debile. Niczym chłopska mentalność co nie sięga dalej niż do miedzy.
Wybicie dużej ilości inteligencji podczas 2 WŚ daje owoce do dziś.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: prowadzę dom tymczasowy dla psów ze schronisk albo odebranych interwencyjnie często kontaktujemy się z behawiorystą i na podstawie jego zaleceń pracujemy z psem. Poprawę w zachowaniu widać po kilku tygodniach. "Wyprostowany" pies później może iść bez obaw w świat jest również mniejsza szansa że będzie zwrot bo sobie ktoś nie poradzi
  • Odpowiedz
@Kotouak: Ja mam właśnie zupełnie przeciwne obserwacje, cumplu... 5 minut, jakie przeżywają Ziemkiewicze, Gmyzy, Sommery, Wilki, Bekowicze i inni ludowi oratorzy chłopskiego rozumu, a także popularność podobnego kalibru indolentów na YouTube (Marcin Rola, kukicośtam_uuu) w akompaniamencie denializmu klimatycznego, antyszczepionkowizmu, antynaukowej histerii itd. pokazuje właśnie, że coś poszło nie tak. Słuszne potępienie płytkiego elitaryzmu, jaki uprawiały środowiska sympatyków PO i szeroko pojęty salonik TVN-owo-opozycyjny, poszło w złym kierunku, cynicznie wykorzystały to
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty zgadza się, ale to są jaskrawe przypadki. Więcej optymizmu, cumplu :)
Owszem, szuroprawica, a właściwie parodia prawicy, ostatnio podnosi łeb, ale słusznie zauważyłeś, że jada na rozczarowaniu frakcją PO/TVN.
Ale jest też dużo pozytywnych zjawisk i dużo pozytywnych działań.
Społeczeństwo jest spolaryzowane jak cholera. Mozna powiedzieć, że te cyrki z alt-rightem to jest reakcja obronną kmiotów. Widzą, że np. postępuje laicyzacja, ludzie odchodzą od kościoła, więc próbują rozpaczliwie bronić swojego
  • Odpowiedz
Ogolnie często można zaobserwować:
Większość osób która nie szanuje zwierząt to zagorzali katolicy i ludzie ze wsi.
A dlaczego? Bo w piśmie świętym jest cały czas wpajane ze zwierze jest niżej niż człowiek i ma mi służyć. A na wsiach znowu widać ze nic z czego nie ma pieniędzy lub pożytku nie ma racji bytu dlatego burek ma siedzieć w budzie i pilnować domu bo po to pies jest. Później oczywiście hurr
  • Odpowiedz
@patqu: ludzie, o których wspominasz rzadko kiedy coś czytają. Nawet Biblię, tylko na wyrywki i na pokaz.
To raczej kwestia braku wyuczonej empatii i po prostu kmiotostwa...
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: a to nie jest ta baba co swego czasu zwyzywała jakieś małe dziecko czy coś takiego? Xd pamietam że była z nią jakas afera
Edit: tak, jakas 13 latka ustawiła sobie na facebooku ze pracuje u niej w firmie a ta ją zwyzywała XD jebnięta baba
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kazach_z_Almaty: ok, nie znam jego innych tweetow, więc może i uzasadnione, aczkolwiek odniosłem wrażenie, że jak to prawaki i lewaki, zerojedynkowe podejscie do świata. Jak ktoś z czegoś się zaśmial co uważasz za ważne to od razu wywód , że wieprz zakolak, pewnie bije żonę i popiera toksyczne wzorce, bo śmieje się z behawiorystki.
  • Odpowiedz