Wpis z mikrobloga

Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaje rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno.Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem,śniadanie jadam na kolację,więc tylko wstaję i wychodzę.
-No ubierasz się pan
-W płaszcz jak pada.Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
-Aaaa...fakt.
-Do PKS mam pięć kilometry.O czwartej za piętnaście jest PKS.
-I zdanżasz Pan?
-Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa.Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny, do Stadionu. A potem to mam już z górki, bo tak:119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu. To znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans.To jeszcze sobie obiad jem w bufecie.To po fajrancie już nie muszę zostawać,żeby jeść, tylko prosto do domu i góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać
Pobierz Psdziad - Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaje rano za piętnaście tr...
źródło: comment_1600829013GbHbA3PuTG7QhKLHDmHJq7.jpg
  • 33
  • 302
@LegoCiemnyLas o tu sobie stoi, w torbie podobno kiełbasę wiózł z miasta XD ja niestety go nie znałem, tutaj też kiepska jakość jest, w tv jak leci to go lepiej widać
Ogólnie śmiesznie było, bo mama zawsze opowiadała jak to dziadek kiedyś mówił, że widział jak film nagrywają, ale nie wiedzieli, że faktycznie go widać, dopiero parę lat temu, brat oglądając ten film zapauzował tv zaczął się przyglądać i mówi, że przecież
Pobierz Boonqu - @LegoCiemnyLas o tu sobie stoi, w torbie podobno kiełbasę wiózł z miasta XD ...
źródło: comment_16008400648zOqfY9WUSC5fL1mdlJFCT.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Psdziad: czy ktoś mi wyjaśni co to znaczy "przystanek idę do mleczarni"? Od zawsze mnie nurtuje ten fragment. Jedyne wytłumaczenie mam takie, że ktoś aktorowi dopisał w scenariuszu "przystanek", żeby zagrał pauzą, a ten to słowo bezmyślnie dodał do wypowiedzi.