Wpis z mikrobloga

@Greiz:
Od zeszłego września zrobiłem na nim 12k km większość na szosie, jakieś 20% po lasach, w sumie nic złego się nie działo. Generalnie polecam rc520, tylko te koła. Ja je już wymieniłem.
Ale jak przesiadłem się na rower, który złożyłem na Chińskiej węglowej ramie, to już ciężko się wsiada na aluminium. Tu nie chodzi wcale o wagę a o komfort i prowadzenie. Jak masz trochę większy budżet, wiedzę, i umiejętności
@guru8:
MAVIC Allroad Disc ~1200 zł i opona Terra Speed ProTection 35 mm.
Jak widać wszystko tubeless i na tym odcinku koła dziewięć dziur a na całym kole z 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale żadna mnie nie zatrzymała!!!
Tylko TubeLess!!!!
To ja chyba zostanę przy fabrycznych kołach xD Miałem nadzieję, że najwyżej połowę z tej ceny by mnie wyniosło xD
To ja nie wiem po czym ty jeździłeś jak dorobiłeś się tylu dziur a w terenie przejechałeś ledwo 2.5 tys km xD
@i-marszi: Szukam info o tych Terra Speed i trafiłem tu. Gdzie ty nimi jeździłeś, że łapiesz tyle dziur? Chcę wymienić na jesień/zimę swoje Marathon Supreme, które w sumie są pancerne na przebicia ale za to łyse :) i ten Continentale są mocno polecane. No i widzę, że muszę bezdętkowo.
@dybligliniaczek:
Nie mam pojęcia skąd tyle dziur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najważniejsze że nigdy nie miałem żadnego problemu. Że są dziury wiem tylko przez to wyciekające mleczko, na dętka nie byłoby tak różowo.
Dziwne jest to że mam szosę na 25mm i tam nie widzę czegoś takiego.