Wpis z mikrobloga

Dino to jest #!$%@? złoto, co wracam do chaty na wieś to się obkupię jak głupi za 1/3 tego co bym wydał w Wawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A ja tę sieć lubię - tygodniowe zakupy tam rohimy. Produkty mają normalne, sklep jak sklep. Za porządek w środku mają mega plusa. Ogólnie to nie jestem przekonany czy oni mają ambicję wyprzedzić Lidlai/lub Biedronkę, bo wydaje mi się to aktualnie mało wykonalne (nie ta powierzchnia, nie tak duży asortyment). Dlatego celują w wsie i małe/średnie miasta. Taki przykład: w moim rodzinnym mieście (ok. 20 000 mieszkańców) było jedno Dino, po pewnym
  • Odpowiedz
@dejwidn: w sumie trochę podziwiam, że ludzie wolą Dino od jakichś Społem itp, w których przy dużo mniejszej powierzchni jest znacznie sensowniejszy wybór produktów :d
  • Odpowiedz
@Llukaszszz: Co xd przecież dino jest jeszcze mniejsze niż biedra i jest drożej, właśnie na tym robią hajs że mają wyższe marże niż biedra i inne duże sieci bo są na zadupiu gdzie nie ma nic innego
  • Odpowiedz
a wniosek jest taki ze są głównie na wioskach


@Mateuszek7: Żeby dochodzić do takich wniosków, to trzeba mieć chyba coś nie tak z percepcją. Sklepy Dino zlokalizowane są głównie w małych i średnich miastach. No chyba, że dla Warszawiaka wszystko co mniejsze od stolicy, z Łodzią włącznie, to wioski, ale takie podejście jest błędne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wsiach Dino też występuje, ale tych większych,
  • Odpowiedz