Wpis z mikrobloga

Nie oszukujmy się. Za kilka lat Sony obudzi się z ręką w nocniku gdy Xbox będzie oferował wszystkie najlepsze hity na rynku w cenie 60 zł / msc. Jedyny argument przemawiający za inwestycje w Playstation to exclusivy i nic więcej. Kompletnie nic więcej nie oferuje obecnie Sony w związku czego by nie miał Xbox.
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone
Pobierz Policjant997 - Nie oszukujmy się. Za kilka lat Sony obudzi się z ręką w nocniku gdy X...
źródło: comment_1600695250A8S7SVcsWV5nu9Qp1RzvRM.jpg
  • 98
Jak dla mnie Microsoft już wygrał. Xbox series S zagości u mnie w dniu premiery, razem z olbrzymią biblioteką gier w cenie kilku piw.


@MartinCh: nie znam się - jak to działa? Kupuję Xboxa, płacę sobie za jakiś abonament i mam dostęp do wszystkich gier?
@edgar_k: ale nikt cie nie zmusza do kupowania game passa. Ja tez wole kupic subskrypcje za 50 zl miesiac z ponad setka gier, niz placic za jedna 360 zl. Nie ma w abonamencie gry, w którą chcesz zagrać? Nie kupujesz.
@mateluszwajhe

czemu xboxowcy są takimi typowymi Polakami. Ważne żeby było tanio i można było się nażreć. A że PS5 to filet mignon a Xbox jakaś mielonka to już nie zwracacie uwagi
@murdoc Nigdzie nie napisałem "hurr durr Sony przegrało!!!11"
Zdecydowałem się na tańszą konsolę i game passa, bo taki zestaw w zupełności spełnia moje wymagania.

@szczekaj Dokładnie tak, ale nie masz dostępu do wszystkich gier. Wypisz, wymaluj to taki netflix dla graczy.
@edgar_k: ale proszę bez polityki. Bo jeżeli oto chodzi to xbox to przyszłościowe myślenie. Playstation to konserwatyzm i kolekcjonowanie gier które po przejściu już nigdy się nie odpali i tylko leżą na półce. Konsola dla wymierającego gatunku graczy.
@edgar_k: ale proszę bez polityki. Bo jeżeli oto chodzi to xbox to przyszłościowe myślenie. Playstation to konserwatyzm i kolekcjonowanie gier które po przejściu już nigdy się nie odpali i tylko leżą na półce. Konsola dla wymierającego gatunku graczy.


@Policjant997: Zgoda, mało co na xboksie od First Party dev warto odpalić na dłużej niż jeden dzień xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: bo przyszłość to abonamenty. I Microsoft dobrze wie, ale na razie ma abonament w formie umowy na miesiąc. Sadzę, że zmieni sie to i zeby uzyskac tak niska cene gamepass będzie trzeba wiązać się z góry na rok/dwa lata czasu.
@Policjant997:

najlepsze hity na rynku w cenie 60 zł / msc.

Naiwność albo głupota ludzka.
Po wielu latach plucia dali kawałek kiełbasy w postaci abonamentu i już się ludziom zapomniało, że to jest ta sama firma, która jeszcze 7 lat temu, chciała narzucić inwazyjny DRM, konieczność wiecznego online i brak możliwości odsprzedaży gier, która otwarcie powiedziała, że jak się nie podoba to #!$%@?ć i kupcie se X360.
To ta sama firma,
@murdoc Nosz kur... Czy ty jesteś jakiś upośledzony? Napisałem zdanie składające się z sześciu słów, a ty wyrywasz z kontekstu dwa. Ręce opadają. Napisałem wyraźnie JAK DLA MNIE... Czyli ta oferta jest dla mnie najbardziej optymalna i dlatego nie zdecyduję się na PS5. Jprdl.
@Tasde: >Ale wywalają teraz tony hajsu na łatanie swojej #!$%@? polityki przez którą przewalili obecną generację z Sony i Nintendo i nagle cud, świetna firma, cudowni panowie

No to ludzie mają ich #!$%@?ć nawet, gdy robią coś dobrego? xd
Ja dla odmiany kupuję sobie PC, pada, TV i xbox gamepass i będę giercował sobie na padzie w xboxowe gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co o tym sądzicie?