Wpis z mikrobloga

Nie oszukujmy się. Za kilka lat Sony obudzi się z ręką w nocniku gdy Xbox będzie oferował wszystkie najlepsze hity na rynku w cenie 60 zł / msc. Jedyny argument przemawiający za inwestycje w Playstation to exclusivy i nic więcej. Kompletnie nic więcej nie oferuje obecnie Sony w związku czego by nie miał Xbox.
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone
Pobierz Policjant997 - Nie oszukujmy się. Za kilka lat Sony obudzi się z ręką w nocniku gdy X...
źródło: comment_1600695250A8S7SVcsWV5nu9Qp1RzvRM.jpg
  • 98
@Tasde: ja to w pełni rozumiem, ale na razie nie mozemy mowic o monopolizacji, bo i tak sony prawdopodobnie sprzeda się lepiej (chociaż teraz nie jestem aż taki pewny) + cieszę się, że w przeciwienstwie do obecnej generacji microsoft podjal rekawice. Z punktu widzenia gracza najblizsze ok. 5-6 lat moze byc bardzo ciekawe, jesli amerykance wroca do gry.

@edgar_k caly czas mowimy o game passie
Jedyny argument przemawiający za inwestycje w Playstation to exclusivy i nic więcej.


@Policjant997: i okazuje się, że to prawdopodobnie wystarczy, żeby wygrać (liczbowo) kolejną generację (wg analityków).

Jako fan PS, który zamówił już PS5, żałuję że Sony nie robi takich wielkich pozytywnych kroków jak Microsoft. Byłoby super.

Mimo to, nie wyobrażam sobie grania na następnej generacji bez exów Sony. Mi akurat super podchodzą - single playerowe, fabularnie wciągające doświadczenia. Dla mnie
@Gymski: O nie nie kolego. The Last of Us, Heavy Rain no i Demon's Souls dla którego kupie PS5. PS3 było #!$%@? technicznie, gówniane mulące menu, ale grami miażdżyło motorstormy, raczety i clanki, remastery z PS2 Colosus, ICO, God of Wary, uncharted 3 części. Wybór był oczywisty.
@edgar_k caly czas mowimy o game passie


@bezprzypau: czyli o czym? Do tego zmierzam, niczego gamepass nie gwarantuje. Dzisiaj są gry, jutro nie ma. Dzisiaj dadzą premiery potem nie.
Tak jak Disney, niby wszystko jest na ich platformie ale nowości jednak ekstra.
Dzisiaj się może opłacać, jutro nie.
Decyduje tylko i wyłącznie korporacja dlatego jest to najgorszy dla konsumenta model.
olbrzymią biblioteką gier w cenie kilku piw.


@MartinCh: i to jest właśnie argument, który sprawia, że Xbox jest tutaj królem. Kupujesz konsole, abonament i sobie pykasz w co masz ochotę z biblioteki.
@MartinCh: @Policjant997: mam ps4 od 4 lat, pierwsza konsola w zyciu i nigdy nie myślałem że dojdzie do sytuacji w której bez wahania przerzucę się na xboxa, to trzeba mieć talent, żeby tak zniechęcić nawet niedzielnego użytkownika do przejścia do totalnej konkurencji xD
@bezprzypau: niby tak, trochę więcej męczenia się ale będę mógł sobie pograć też w stricte PCtowe gierki jak cs:go, lol, diablo jak wyjdzie nowe + wykorzystywać go mogę do pracy. Wszystkiego mieć nie można jak się nie chce wydawać dużo pinioszków