Wpis z mikrobloga

Od kilku dni testuje nvidia shield + pad nvidia (koszt okolo 600zl). Geforce now umozliwia granie na dowolnym urzadzeniu w gry ktore posiadacie i wspierajace gfn. Shield kupilem z ciekawosci, bo mozna na nim odpalac emulatory. W tym dolphin dla #wii. Jest to urzadzenie wielkosci telefonu lub dysku zewnetrznego z android na pokladzie. Testowalem juz super mario bros deluxe z wii i swietnie dziala dolphin upskaluje do full hd, mozna tez do 4k, ale shield za slaby da nam to 10fps. Generalnie pogracie w kazda gre nie wymagajaca sensor bar i kompatybilna z klasycznym padem. Upscaling do full hd sprawia, ze gry wygladaja jak remastery. Po testach z wii, zaczalem testowac normalne gry z pc i powiem wam... gram w Origins z wykorzystaniem ekranu telefonu i pada na ustawieniach ultra w full hd... i sie zastanawiam po co mi #nintendoswitch? Szkoda, ze N nie dogada sie z Nvidia i nie dadza gfn. Ponizej screen jak to wyglada na telefonie porownajcie sobie to z grafika na switch i zastanowcie sie czy nie warto skorzystac z alternatywy.
Pobierz H.....H - Od kilku dni testuje nvidia shield + pad nvidia (koszt okolo 600zl). Geforc...
źródło: comment_16005897344JHvhefjKuyWUdGjjKRgJA.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
i zastanowcie sie czy nie warto skorzystac z alternatywy.


@HHHHHH: Nie. Bo pomijając zwykłe złodziejstwo, raczej wątpie, że w trasie będę miał dostatecznie dobry net dla GFN...


Ale bait spoko dobry, 2/10

@dyzmund: przecież może mieć swoje kopie gier kupione wcześniej na wii. Nigdzie nie pisał nic o tym skąd bierze gry ale typowi fanboye już nazywają innych złodziejami bo sami za takie coś musieliby płacić 250+ zł w marnej
@Pawcio_cukierek: Napisałem pomijając... A emulacja... No cóż, jeden rabin i tak dalej ¯\_(ツ)_/¯

I serio nie jestem fanbojem. Jest mnóstwo rzeczy na które psioczę w Swichu (kurła brak możliwosci podpięcia sie po bluetooth to jest jakiś żart), ale właśnie mobilność konsolki to jej największa zaleta.
@Kryspin013: No nie zupełnie. (zaznaczam, że to nie do końca moja opinia i nie we wszystkim się z nią zgadzam...)

Wielkie N ma swoje patenty itp. Jednym z nich jest właśnie system, na którym są odpalane gry. Kombinując w jakikolwiek sposób z tym systemem naruszasz ich prawa. Odpalając jakąkolwiek konsolę (jeap PS i Xbox to samo) logujesz się na konto. Przy okazji klikasz sobie w warunki korzystania z niej. Nikt tego
Wielkie N ma swoje patenty itp. Jednym z nich jest właśnie system, na którym są odpalane gry. Kombinując w jakikolwiek sposób z tym systemem naruszasz ich prawa.


@dyzmund: Ale co to ma do rzeczy? Po pierwsze to złamanie konsoli nie jest piractwem. Po drugie czy ja dobrze rozumiem, że według ciebie jak zdumpuję samemu rom i odpalę go innym sprzęcie w emulatorze na opensourcowym biosie to piracę?

Przy okazji klikasz sobie
@Kryspin013:

No nie zupełnie. (zaznaczam, że to nie do końca moja opinia i nie we wszystkim się z nią zgadzam...)


¯\_(ツ)_/¯

Plus tak jak pisałem wyżej- pomijam juz piractwa temat. Ni ziembi mnie ni paży...
Wielkie N uparło się, by kazdą próbę emulacji zwalczać- tyle.

A kolejnym fakem jest to, że instalacja takich nieautoryzowanych programów to proszenie się o kłopoty... Bo goście je tworzący to takie dobre dusze gamingu i udostępniaja
Wielkie N uparło się, by kazdą próbę emulacji zwalczać- tyle.


@dyzmund: uprzeć się mogą, ale nie są ponad prawem. przypominam, że Sony przegrało kiedyś sprawę w sądzie o to z twórcami bleem.

A kolejnym fakem jest to, że instalacja takich nieautoryzowanych programów to proszenie się o kłopoty... Bo goście je tworzący to takie dobre dusze gamingu i udostępniaja ( nie swój) patent i pomysł na odpalenie zeldy...


Co ty za fikolki
Co ty za fikolki tutaj stosujesz? Samo nintendo korzysta z emulacji swoich konsol na potęgę.


@Kryspin013: I co z tego? To ich patenty i tu nie są ponad prawem... To konsument decyduje czy taki produkt KUPIĆ (( ͡° ʖ̯ ͡°))

Fikołki xDDDDDD To dobre xDDD
pomijając zwykłe złodziejstwo


@dyzmund: nie wiem o czym bredzisz, mam backupy wszystkich moich fizycznych gier na wii jakie posiadam wiec o co ci chodzi? Na switchu tez nie pograsz online w podrozy wiec... slaby bait