Wpis z mikrobloga

@OSH1980: To jest najgłupsze tłumaczenie, jakie słyszę, po pierwsze nie jest powiedziane, że dziecko nie wypnie się na ciebie, przez tyle lat wiele się może zdarzyć, po drugie tyle ile kasy wydaje się na dziecko to można przeznaczyć na #!$%@? w kosmos dom starości, gdzie ci kurde dupę będą myli, zamiast wody to soczek będą podawać z palemką.
jeżeli dziecko kocha rodziców, to nie pozwoli, by im się coś stało. To logiczne.


@OSH1980: No chyba, że popełni samobójstwo, będzie niepełnosprawne, zginie w wypadku, wpadnie w złe towarzystwo, dziecko nie jest przez całe życie z rodzicami i sądzić, że odpowiednie wychowanie spowoduje, że w 100% będziesz pewien, że w przyszłości dziecko się tobą zajmie nie jest logiczne. A mnie mniej niż 100% nie przekonuje.
@TomdeX: odpowiednie wychowanie sprawi, że jeżeli nie wydarzą się sytuacje, o jakich piszesz, dziecko nie zapomni o swoich rodzicach. Będzie się starać, by im zapewnić opiekę. To się nazywa miłość. Natomaist dla mnie, chociaż jestem bezdzietnym z wyboru, jest oczywiste, że jeżeli rodzice po prstu kochają swoje dziecko, to nigdy nie będą wymagać od niego, by się nimi zajęło na starość. Moja matka ma 64 lata i ZAWSZE mi powtarza, że
@OSH1980: już nie mówiąc o tym, że od rodzica z takim podejściem to dziecko wypieprzy tak szybko, jak tylko będzie w stanie. I cały misterny plan w #!$%@? :)
a, no tak. Motywacja: „robię se dziecko żeby mi na starośc podał kto szklankę wody” to jest czysty egoizm. Szkoda, że masa ludzi tego nie rozumie i zadaje to kretyńskie pytanie.


@OSH1980: Też nie lubię gejów( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OSH1980: wedlug mnie chec posiadania dziecka jest juz egoizmem. Czesto chcemy miec dziecko, by moc sie kims zajac, przelac swoje uczucia i miec zajecie, gdy skonczymy szkoly. Miec kogos, kto sprawi iz nasze zycie bedzie mialo jakikolwiek sens
@OSH1980:

Motywacja: „robię se dziecko żeby mi na starośc podał kto szklankę wody” to jest czysty egoizm


To poczekaj aż usłyszysz A KTO BĘDZIE PRACOWAĆ NA TWOJĄ EMERYTURĘ, BO BYŚ JĄ PEWNIE CHCIAŁ, A TY NIC W ZAMIAN SPOŁECZEŃSTWU NIE DASZ.

#!$%@?, aż mi żyłka pęka, jak sobie pomyślę, że ktoś może nową istotę na ten świat sprowadzać, żeby na cudzą emeryturę #!$%@?ło.