Wpis z mikrobloga

@kimoz: naprawde spoko, szkoda tylko że niektórzy użytkownicy hulajnóg to wsiury z chlewa osranym gównem i tak też traktują ten przyzwoity sprzęt. wiadomo jak cudze to może osmarkać, oszczać i p--------ć na ulice.
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@kimoz: a od kiedy bolt to taksowki ?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mordeczko dasz radę przeanalizować ten skrót myślowy, wierzę w Ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimoz: Miałem identyczną sytuację z wrocławskim rowerem miejskim, z tym, że finał był inny, bo nie zwrócili :<
  • Odpowiedz
  • 1
@kimoz plusik dla bolta. Ja przestałem korzystać z blinkee, bo jak 3 raz trafiłem na niesprawną hulajnogę i po zgłoszeniu tego nie oddali kasy za odblokowanie, a nie mogłem się nigdzie dokopać do jakiegoś kontaktu czy reklamacji w appce, to się na nich obraziłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Whiteman991: pokaz mi samochód z taxi na dachu, który nie jest taksówka.

Przeciez też znaczek właśnie dokładnie to oznacza i wątpię żebyś mógł z nim jeździć dla jaj
  • Odpowiedz
@arkagham: ja mam bardzo aktualne info , moze zastępować o ile taka powstanie. Aktualnie nie ma aplilacji ktora moze zastapic taksometr , nie stworzyli takiej. Jak mi nie wierzysz , zadzwon do ITD , lub przejdz sie do jakiegokolwiek wydzialu komunikacji
  • Odpowiedz
@arkagham: Nie nie moze. Sytuacja wyglada tak ustawa dopuszcza stosowanie aplikacji , ale takowej nie ma i szybko nie bedzie. Nie ma nawet zadnych zalozen z ministerstwa jak mialaby ona wygladac. Wiec teraz w wydziale komunikacji oczywiscie ze odbierzesz licencje bez taksometru ( niektore WK dawaly do podpisania papier ze jest sie swiadomym ze trzeba miec jednak taksometr), ale przy kontroli ITD , z kogutem TAXI na dachu licencja ale
  • Odpowiedz