Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 192
#depresja macie tak że nie wiecie co napisać ale chcecie cokolwiek napisać byle was tylko ktoś zauważył i może coś napisał pomimo tego że nienawidzicie ludzi, to właśnie taki wpis. Tak jestem p------y
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziel0ny: w skrocie chcesz atencji, ale kloci sie to z definicja depresji, ktora sam sobie zdiagnozowales (i do ktorej dorobiles otoczke elitarnosci). Nie potrafisz zrezygnowac ani z atencji, ani z depresji, postanowiles wiec polaczyc to w, hehe, paradoks. Jestem tak bardzo za ze az, hehe, przeciw.
  • Odpowiedz
@krzy_siek: Tylko nie do pubu/baru... Społecznie najlepiej rozruszać się w grupie wspólnych zainteresowań. Grasz w planszówka - szukasz gdzie grają w okolicy, lubisz grać w World of Tanks - umawiasz się na jakimś Discordzie na wspólny pluton / klan i rozmawiasz przez TeamSpeak. Albo sport, kurs, miejsce gdzie można spotkać tylko nowe nieznane osoby.
  • Odpowiedz
@ziel0ny: tak sie sklada ze w rodzinie od strony mamy jest sporo osob z genetycznie dziedziczonymi zaburzeniami afektywnymi.

W momentach depresji potrafia po pare dni nie wychodzic z lozka. I to nie lezec z tekefonem, tylko lezec i patrzec w sufit, czasami odlac sie pod siebie. Na jakakolwiek probe zwrocenia na nich uwagi reaguja agresja.

Wrzuc chociaz jeden artykul mowiacy ze osobom chorym na depresje brakuje atencji.
  • Odpowiedz
@ziel0ny: przed chwila odsylales mnie do ksiazek (konkretnie do doedukowania sie). Wrzuc wiec jakies materialy laczace depresje z potrzeba atencji.

A jak takoch nie znajdziesz, to moze warto zastanowic sie nad soba? Moze to nie depresja a zwykle s----------e? (depresji bez leczenia nie pokonasz, s----------e mozesz)
  • Odpowiedz