Wpis z mikrobloga

Kontekst: w tym roku wreszcie wprowadzono w moim mieście ogólnodostępne rowery do wypożyczenia.

Wczoraj jadąc rowerem toruńską objawił mi się materiał na skecz. Jakaś starsza kobieta z rodziną szła chodnikiem i zobaczyła jak odblokowuje sobie rower (okazuje się że ludzie tutaj w ogóle nie wiedzą jak z tego korzystać) i chyba córka pyta czy to za darmo A stara że niemożliwe ze za darmo i że tylko młodzi mogą z tego korzystać bo im nie żal pieniędzy, mają telefony i internet i że w ogóle to te rowery powinni zabrać i rozdać biednym którzy nie mają. Kontynuowała tę swoją tyradę ale już nie słyszałem bo pojechałem. Kurde mam wrażenie że jakbym sam tego nie przeżył to bym nie uwierzył. To jest tak abstrakcyjne ...

meme na szybko

#zycie #wloclawek #rower
matkaboskaw_klapie - Kontekst: w tym roku wreszcie wprowadzono w moim mieście ogólnod...

źródło: comment_1600368809zS0MecPnX5fStgsLU7MSK4.jpg

Pobierz
  • 7
@Klauzula_wykonalnosci hulajnóg we Włocławku nie widziałam, dawno nie byłam, albo nie przeszkadzały. Rowery luzem było mi łatwiej zauważyć, bo musiałam przedzierać się przez trawnik i błoto, zamiast chodnik. W innych miastach czasem spotykam mistrzów parkowania hulajnogą, ale nie zdarzyło mi się na żadną zakląć siarczyście. ( ͡º ͜ʖ͡º)