Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 984
Mocne sceny ze Stanów - dwóch policjantów z biura szeryfa w Los Angeles zostało postrzelonych w swoim radiowozie patrolując rejony Compton. Kobieta która została postrzelona dwukrotnie w rejon szyi i głowy, znajdując się w okropnym stanie zadzwoniła po pomoc i pomogła zatamować krwotok swojemu partnerowi. Tłum gapiów który się zebrał nad poszkodowanymi policjantami nie zrobił nic aby pomóc postrzelonym.

Najbardziej tragiczna część tej historii rozegrała się jednak pod szpitalem do którego przetransportowano policjantów. Grupa "aktywistów" stała pod szpitalem grożąc poszkodowanym śmiercią. Tłum pochwalał atak na policjantów oraz starał się zablokować wjazd dla karetek i ambulansów.

Nie wiemy dlaczego człowiek który postrzelił policjantów zrobił to co zrobił - jak na razie nie stoi za tym żaden motyw, bardzo możliwe że zrobił to z nienawiści do policji, zainspirowany przez ostatnie wydarzenia Stanach.

Pokażcie ten materiał tym wszystkim polskim juleczkom które piszą "ACAB" - takie i podobne hasła napędzają błędne koło nienawiści niosące ze sobą tragiczne skutki.

#bekazlewactwa #blm #usa ##!$%@? #swiat
OCIEBATON - Mocne sceny ze Stanów - dwóch policjantów z biura szeryfa w Los Angeles z...

źródło: comment_1600369362DKKAylqHts3dfC9IYPOkwc.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: do polskiej policji szacunku miec nie wypada po prostu, banda ktora nie przestrzega "wlasnych" przepisow i chyba tylko dla rozrywki potrafia zniszczyc komus zycie. co nie zmienia faktu, ze agresja jest niedopuszczalna i nic jej nie usprawiedliwi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Squatlifter: Dokładnie, obie strony grają na całego, taka sytuacja jak ma miejsce teraz w USA moim zdaniem sprzyja polaryzacji sceny politycznej, bardzo wielu niezdecydowanych wyborców a także tych którzy normalnie nie głosują, wybiorą swoją stronę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kciuk14: @OCIEBATON: póki co ładnie zataczamy koło historii, sporo podobieństw do dwudziestolecia międzywojennego, niby agresywne zamordyzmy już mamy na wschodzie zwłaszcza Chiny ale brakuje tylko kogoś pokroju akwarelisty który wprowadzi jakiś #!$%@? ustrój w jakimś kraju i znowu sporo osób zginie bo czyjas rasa/religia/ideologia/itp jest lepsza niż twoja/moja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Ja się tylko zastanawiam kiedy zostanie osiągnięty punkt krytyczny i zaczną traktować terrorystów(żadni z nich aktywiści) jak należy... czyli do nich strzelać.


@kciuk14 ależ świat byłby prosty gdyby tylko słuchano rad z wykopu: wszyscy powinni strzelać do wszystkich, najlepiej aby rząd strzelał do wszystkich protestujących. Do podejrzanych o przestępstwa, też strzelać, bez rozprawy. Ktoś strzela do kogoś? Zastrzelić.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: #urojenialewakoidalne

Tak. Dokładnie to napisałem: strzelać do wszystkich. Uważam, że do terrorystów się strzela. Ty uważasz że nie powinno się do nich strzelać.

@kciuk14 ja tak ogólnie stwierdzam, że zwykle najwięcej poklasku na wykopie zbierają komentarze, żeby problem rozwiązywać po prostu strzelaniem. Strzelać do terrorystów, do gwałcicieli, do uchodźców, do morderców.

Tyle w tym chłopskiej mądrości, że musi działać na publiczkę. Problem polega na tym, że
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: A co mnie obchodzi co zbierają inne komentarze na wykopie? Ja odpowiadam za swoje.
Jeszcze raz powtarzam: Do terrorystów wykonujących czynności terrorystyczne, tj. masowe zabijanie, podpalanie budynków(tak w budynkach są ludzie), prowadzących działalność rewolucyjną/wywrotową powinno się strzelać. Takie zdecydowane działania rozwiązują problem w ten sposób że tych terrorystów nie będzie. Jeżeli uważasz że terrorystów nie powinno się zabijać to znaczy że jesteś jednych z nich albo popierasz tych morderców.
  • Odpowiedz