Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 984
Mocne sceny ze Stanów - dwóch policjantów z biura szeryfa w Los Angeles zostało postrzelonych w swoim radiowozie patrolując rejony Compton. Kobieta która została postrzelona dwukrotnie w rejon szyi i głowy, znajdując się w okropnym stanie zadzwoniła po pomoc i pomogła zatamować krwotok swojemu partnerowi. Tłum gapiów który się zebrał nad poszkodowanymi policjantami nie zrobił nic aby pomóc postrzelonym.

Najbardziej tragiczna część tej historii rozegrała się jednak pod szpitalem do którego przetransportowano policjantów. Grupa "aktywistów" stała pod szpitalem grożąc poszkodowanym śmiercią. Tłum pochwalał atak na policjantów oraz starał się zablokować wjazd dla karetek i ambulansów.

Nie wiemy dlaczego człowiek który postrzelił policjantów zrobił to co zrobił - jak na razie nie stoi za tym żaden motyw, bardzo możliwe że zrobił to z nienawiści do policji, zainspirowany przez ostatnie wydarzenia Stanach.

Pokażcie ten materiał tym wszystkim polskim juleczkom które piszą "ACAB" - takie i podobne hasła napędzają błędne koło nienawiści niosące ze sobą tragiczne skutki.

#bekazlewactwa #blm #usa ##!$%@? #swiat
Pobierz OCIEBATON - Mocne sceny ze Stanów - dwóch policjantów z biura szeryfa w Los Angeles z...
źródło: comment_1600369362DKKAylqHts3dfC9IYPOkwc.jpg
  • 53
Możesz spytać się Komendy co sądzi na temat katowania podczas przesłuchań i egzekwowaniu obciążających zeznań #!$%@?
@Wyrelworelowany: A co mnie obchodzi co zbierają inne komentarze na wykopie? Ja odpowiadam za swoje.

Jeszcze raz powtarzam: Do terrorystów wykonujących czynności terrorystyczne, tj. masowe zabijanie, podpalanie budynków(tak w budynkach są ludzie), prowadzących działalność rewolucyjną/wywrotową powinno się strzelać. Takie zdecydowane działania rozwiązują problem w ten sposób że tych terrorystów nie będzie. Jeżeli uważasz że terrorystów nie powinno się zabijać to znaczy że jesteś jednych z nich albo popierasz tych morderców. Koniec
@Wyrelworelowany: Nie dogadamy się. Ja mówię o neutralizacji problemu w trakcie działań wywrotowych/niszczycielskich a ty o działaniach systemowych. Tak, działania systemowe zabezpieczające przed tego typu działalnością jak najbardziej ok, ale pacyfikacja ścieku w momencie realizacji tej działalności o wspomniałem również.