Wpis z mikrobloga

Chciałabym kiedyś mieć partnera ale wiem że jako osoba bezdzietna z wyboru nie mam nawet o czym myśleć, 90% mężczyzn podrzuca jeszcze kłodę pod nogi mówiąc "a mi to w sumie obojętne" zwykle to po prostu znaczy że chce mieć dzieci ale powie Ci to za kilka lat "bo przecież każdej się odmieni" a jeśli nie to pozbędzie się Ciebie jak nic nie znaczącego przedmiotu.


#logikaniebieskichpaskow #antynatalizm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 118
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: pics or... ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ; nie no ale tak na powaznie to rozumiem chęć nieposiadania bombelka; swoją drogą w jakim wieku jesteś? bo u kobiet rzadko się zdarza, że jest pewna, że bombelka nie chce; nie masz żadnych wątpliwości, że już nigdy Ci się to nie zmieni?
  • Odpowiedz
Geny różnie może być. Może być tak, że się urodzi dziecko chore takie jest ryzyko. No ale kto o tym myśli jak jedna z drugim widzą swoje narządy miłości(pusia i żądło) to są tak zgrzani, że odcina im logiczne myślenie. Jakie to jest żałosne no ale cóż jesteśmy zwierzętami i rzadza nami w jakieś części instynkty. Mało kto potrafi je poskromić. Nikt logicznie myśląc nie sprowadzi na ten świat małego berbecia.
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: to dobrze, że jesteś tego pewna, u mnie instynkt tacierzyński kończy się na posiadaniu kota/psa, ale musiałem chwilę do tego dojrzeć, bo bardzo się to u mnie zmieniło :P u mnie soon 25lvl akurat :c
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Sam do dzieci mam ambiwalentny stosunek. Jakby się trafiło, to spoko, ale nie zakładam raczej płodzenia. To krępuje ręce i w dodatku dzieciaki onieśmielają mnie. Mój stary nie był dobrym ojcem i ja raczej też nie będę.
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: no i taka prawda. Ja mojemu paskowi powiedziałam o braku chęci na potomstwo już prawie 4 lata temu i było no spoko, ja też nie chcę, a teraz on dobija do 30stki i mu #!$%@? jak Anecie w biurze przy klimie na 21 stopniach.
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: poniżej 25 lat...

No to zawołaj za jakieś 5, 10 lat. Zobaczymy czy się dalej będziesz tego trzymała.

Moja była też była absolutnie przeciw dzieciom. I tak było przez pierwsze 10 lat związku. Potem jej się odmieniło, gdy była po 30. A mi nie.

Powodzenia mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Ależ ja podobne rzeczy już słyszałem. Wybacz, ale 25 lat to trochę za wcześnie na pewność, że Ci się nie odmieni. Piszesz, że musiałby Ci się mózg całkowicie przestawić. Hormony robią swoje. Myślenie o życiu po przekroczeniu 30 robią swoje.

Widzisz, ja sam trwam w przeświadczeniu, że nie chcę dzieci. Ale czy mi się nie odmieni? Nie mam całkowitej pewności. Niby to już 37 lat na karku, ale nie
  • Odpowiedz