Wpis z mikrobloga

Chciałabym kiedyś mieć partnera ale wiem że jako osoba bezdzietna z wyboru nie mam nawet o czym myśleć, 90% mężczyzn podrzuca jeszcze kłodę pod nogi mówiąc "a mi to w sumie obojętne" zwykle to po prostu znaczy że chce mieć dzieci ale powie Ci to za kilka lat "bo przecież każdej się odmieni" a jeśli nie to pozbędzie się Ciebie jak nic nie znaczącego przedmiotu.


#logikaniebieskichpaskow #antynatalizm #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 118
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: Tylko mam ten komfort, że nie jest dla mnie za późno. Whatever, nawet Strasburger miał pierwsze dziecko po 70. Dla kobiet "za późno" robi się znacznie szybciej. Może dlatego po 30 tak często się to zmienią
  • Odpowiedz
@SumKrowojad:

Aha, i żeby nie było - w wieku 30 lat nie dopuszczałem w ogóle możliwości, że to mi się może kiedykolwiek odmienić. Obserwacja znajomych, byłej i własne przemyślenia sprawiły, że ta pewność zmalała do 80%

Skoro masz pewność to super. Ale serio, zawołaj mnie 11 września 2030 roku ;)
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: tacy istnieją, ale ciężko jest ich znaleźć,tak samo jak kobietę ogarniętą i nie chcącą potomstwa. Mnie się udało i szczerze życzę ci tego samego! To jest mega ważne żeby w tym temacie mieć takie same zdanie. Powodzenia
  • Odpowiedz
a jeśli nie to pozbędzie się Ciebie jak nic nie znaczącego przedmiotu.


@SumKrowojad: no tak, bo kobiety tak nie robią.
Jest mnostwo facetow ktorzy tez nie chca miec dzieci i szukają takich jak ty i #!$%@?ą sie ze kazda ktora spotkają chce
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: szulaj w klinikach panów przed zabiegiem wazektomii albo na forum o bezpłodności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze swojego podwórka to zadziwiający miałam przykład małżeństwa które nie chciało mieć dzieci - zaliczyli wpadkę chociaż byli bardzo ostrożni, a teraz w drodze mają drugie dziecko, tym razem z wyboru xD sama staram się nie mówić zdecydowanego "nie" żadnej z możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
mówiąc "a mi to w sumie obojętne"


@SumKrowojad: obojętne mu, czy zrobi dzieciaka czy nie xD Od razu widać lekkomyślne podejście do tematu posiadania dzieci. Taki gość byłby skreślony

Dobrze, że coraz więcej celebrytek zaczyna mówić o tym, że macierzyństwo to jest męka, może ten trend na posiadanie dzieciaka się w końcu zmieni.


@pauleene: które na przykład tak mówią? Ja najczęściej widzę, że macierzyństwo to dla nich okazja
  • Odpowiedz
@SumKrowojad: tak samo wygląda w drugą stronę ¯\_(ツ)_/¯ Jestem leciutko przed 30, od mniej więcej roku żyje ze świadomością, że nie chce mieć dzieci i nie miał bym problemu z wazektomią. Kompletnie nie czuje tego tematu, nie umiem obudzić w sobie tego instynktu i nie wyobrażam siebie w roli ojca. Przecież ja w cuglach wygrał bym konkurs na najgorszego ojca roku xD Ale co tego, skoro 95% różowych chce bombla.
  • Odpowiedz
  • 0
@SumKrowojad to u mnie w drugą stronę, Ja jestem bezpłodny,a partnerki z początku,że im to nie przeszkadza, a z czasem wychodziło co innego. Dlatego nie ma co szukać jedynej,a po prostu kolejną.
  • Odpowiedz